2733
2764
عنوان

حیف ۷۰ تومن😂😂🥹

700 بازدید | 11 پست

ریواس خریدم برا اولین بار 

حالا که شستم و اومدم امتحان کنم دیدم بوشو اصلااا دوست ندارم یه بوی بد میده علاوه بر اون طعمش جالب نیست اصلا پشیمون شدم پرتش کردم یه ور😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیاش واقعا خوشمزننن بعضیاشم تلخه . 

ولی بوی بد اصلاااا نمیده

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "

تو شهر ما خودمون میریم میکنیم از کوه اتفاقا خوشمزه است فقط خوردنش یه قلق خاصی داره 

باید ساقه شو بخورید اونجایی که کلفته

بعد باید دوستشون هم دوبار بکنید تا به اون قسمت خوشمزه برسه

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

من هر سال به اندازه یک میلیون فقط ریواس می‌خورم یعنی هر شب باید برم بیرون بگیرم جز خوراکی‌های که حالا شاید یکی دوست نداشته باشه دیگه چون مزه ترش و یه خورده تیزی داره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...