2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سوال اول جوابش يونانه كشوري كه المپيك در اون استارت خورد و دليلش طبق متن به دلايل مذهبي چون ميگه در ...

اره اولیو البته ميدونستم 😅مرسی

•این راهی که من میرم؛تهش قشنگه^^!🎬🧡'️ 

با شما چی فکر میکنید؟ متن را تحویل دهید و سوالات زیر را مستند کنید

بازی های المپیک

بازی های المپیک در یونان باستان در قرن هشتم آغاز شد. (قبل از Common Ers، اشاره به سال 13) این بازی‌ها ورزشکارانی را از ایالت-شهرهای رقیب نشان می‌دادند که در رویدادهای ورزشی با هم رقابت می‌کردند و توانایی بدنی (مهارت) خود از جمله بوکس و پنج‌گانه را به نمایش می‌گذاشتند که شامل مهارت‌هایی در پنج مسابقه بود (پیش به معنای "پنج") پرش، دیسک و نیزه بازی‌های Dympic بر اساس پرتاب، مسابقه پا و کشتی است. المپیک باستان بدون اهمیت مذهبی نبود، کسانی که در مسابقه شرکت کردند نیز در این مراسم شرکت کردند

قربانی برای احترام به زئوس، پدر خدایان. بازی‌های المپیک مدرن در سال 1896 آغاز شد و به جز یک مورد لغو در طول جنگ جهانی دوم، تا سال 1992 هر چهار سال یک‌بار برگزار شد. در آن زمان، تصمیم گرفته شد که گانزها هر دو سال یک‌بار برگزار شوند و به تناوب تابستان برگزار شوند. المپیک و المپیک زمستانی

بازی‌های المپیک یک تجربه بین‌المللی است: ورزشکاران از سرتاسر جهان برای کسب بالاترین مدال‌ها در نمایش اسکی‌های ورزشی عالی رقابت می‌کنند، در حالی که شهروندان سراسر جهان در کشور میزبان گرد هم می‌آیند تا شخصاً این رویدادها را تماشا کنند و میلیون‌ها نفر آنها را تماشا می‌کنند. تجدید نظرها با این حال، المپیک بدون جنبه های بحث برانگیز خود از جمله تحریم، استفاده از داروهای تقویت کننده عملکرد، رشوه دادن به مقامات و داوران و همچنین اعمال تووریم نیست، که منجر به پرسش هایی در مورد ارزش بازی ها برای جامعه بین المللی و مسائل امنیتی برای جامعه جهانی می شود. هم شرکت کنندگان و هم مخاطبان.

1. بازی های المپیک در چه کشوری آغاز شد؟ مزون خلقت آنها چه بود؟

2. بازی های المپیک مدرن چه مدت برگزار شده است؟ چند وقت یکبار برگزار می شوند!

2. به نظر شما چرا بسیاری از کشورها می خواهند گازهای المپیک را مخفی کنند؟ چه فوایدی دارد! برخی از آسیب های احتمالی چیست؟

آیا مسابقات المپیک باید در زمانی که برگزار می‌شود، ادامه یابد، یا نباید در آینده برگزار شود؟ آیا فکر می‌کنید بحث‌های پیرامون بازی‌ها باید در پایان دادن به Gumes برای همیشه در نظر گرفته شود؟

ولی من به شدت ادم وقتی ناراحتم به روت نمیارم اما از چشمم می افتی هستم🦦
2740

اسونه که

خیلی اسونه

به گرامرم کاری نداره

متن گرامرو بخون اگر متوجه نشدی تو گوگل ترجمه کن

قشنگ سوالاشو میتونی جواب بدی

«زیبایی»مجموعه‏ ای از اجزاییه که آنچنان با هم هماهنگ هستن که نیازی نیست چیزی دیگه ‏ای بهشون اضافه بشه، برداشته بشه و یا جایگزین بشه و این چیزیه که تو هستی؛ تو زیبایی🧡
اسونه که خیلی اسونه به گرامرم کاری نداره متن گرامرو بخون اگر متوجه نشدی تو گوگل ترجمه کن قشنگ سو ...

میدونی نمیتونم بچینم کلماتو کنار هم 

•این راهی که من میرم؛تهش قشنگه^^!🎬🧡'️ 

بازی های المپیک در یونان آغاز شد

بازی های المپیک مدرن در سال 1896 آغاز شد و به جز یک مورد

لغو آنها در طول جنگ جهانی دوم، تا سال 1992 هر چهار سال یکبار برگزار می شد

بازی‌های المپیک تجربه‌ای بین‌المللی است که ورزشکاران از سرتاسر جهان برای نشان دادن مهارت‌های ورزشی عالی برای کسب بالاترین مدال رقابت می‌کنند

تلویزیون البته المپیک‌ها جنبه‌های بحث‌برانگیز خود را دارند، که شامل بیکات می‌شود. استفاده از ابزارهای افزایش دهنده عملکرد، رشوه دادن به مقامات و قضات و همچنین اقدامات تروریستی که منجر به سوالاتی در مورد ارزش بازی ها برای جامعه بین المللی و مسائل امنیتی برای شرکت کنندگان و مخاطبان می شود.

میدونی نمیتونم بچینم کلماتو کنار هم 

برای نوشتم جواب؟ پیشنهادم اینه از خود سوال و متن کتاب کمک بگیر

When the Olympics start? The Olympics start ……..

جمله سازی اولیه رو از سوال کمک بگیر بقیشم تو دل ریدینگ جوابشه

«زیبایی»مجموعه‏ ای از اجزاییه که آنچنان با هم هماهنگ هستن که نیازی نیست چیزی دیگه ‏ای بهشون اضافه بشه، برداشته بشه و یا جایگزین بشه و این چیزیه که تو هستی؛ تو زیبایی🧡

حیف نهم زبانم عالیه

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
با شما چی فکر میکنید؟ متن را تحویل دهید و سوالات زیر را مستند کنید  بازی های المپیک &n ...

الان ترجمش کردید؟

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706