2733
2734
عنوان

من چکار کنم؟

210 بازدید | 23 پست

من با شوهرم مشکل دارم چون برادرش خیلیییی تو زندگیمون دخالت می‌کنه و شوهرم اصلا قبول نمیکنه 

مشاور می‌گه سکوت کن و با سیاست رفتار کن 

اما از درون دارم می‌ترکم 

از عصر شوهرم داره بهم میگه فلان ماشین خوبه؟ میگم نه همین که ما داریم خوبه 

الان پاشده با داداشش رفته نمایشگاه به من گفت که دارم میرم واسه پسر داییم ماشین ببینیم 

بهش گفتم من ماشین رو عوض نمیکنم همین خوبه، بهم میگه چرا هر ماشینی رو که بهت پیشنهاد میدم میگه خوب نیست 

ما این ماشین رو تازه خریدیم و کلی خرجش کردیم 

نمی‌دونم چه اصراری داره ماشین رو عوض کنیم مدل پایین تر بخریم که پول بیاد تو دستش 

چکار کنم؟ دیگه از بحث و دعوا خسته شدم 

من میگم نه ، پشت سر من می‌ره نمایشگاه 

اصلا حرف من واسش مهم نیست ، تو تمام مسائلی که برادرش هست من هیچ کاره م

برادرشم ۱۰ سال از ما کوچکتره ، دیگه خسته شدم بخدا 

۵ ماهه ازدواج کردم ، به اندازه ۵ سال دعوا کردم و حرص خوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طول میکشه تا درست بشه هنوز اولشی.فقط توباید انقد محبت کنی وغرنزنی تا بهت نزدیکتربشه اونوقت میشی اولو ...

الان میخواد ماشین رو بفروشم من چکار کنم ؟

کلیدهای خونه م دست داداششه، دعا تو خونه م پیدا کردم می‌دونه کار داداششه به رو خودش نمیاره

طول میکشه تا درست بشه هنوز اولشی.فقط توباید انقد محبت کنی وغرنزنی تا بهت نزدیکتربشه اونوقت میشی اولو ...

نه من ۱۴ سال سکوت کردم اروم بودم دل به دلش دادم اخرش این شد کل دارایی وزندگیمونو دو دستی تقدیم داداشش کرد

الان میخواد ماشین رو بفروشم من چکار کنم ؟ کلیدهای خونه م دست داداششه، دعا تو خونه م پیدا کردم می‌دو ...

توحرفای خودتو زدی دیگه ولش کن.هرچی اینور جنگ ودعواباشه وابستگیش ب داداشش بیشترمیشه

نه من ۱۴ سال سکوت کردم اروم بودم دل به دلش دادم اخرش این شد کل دارایی وزندگیمونو دو دستی تقدیم داداش ...

آدما مثله هم نیستن عزیزم.تازه بعضی وقتا خودطرف روی واقعیشونشون میده وخودش باعث قطع رابطه میشه

تازه چندماه ازدواج کردی میخوایی حرفهای تورو گوش بده.مردها خیلی سرسختن.باید چندسال بگذره صبر داشته باشی آروم آروم باهم مَچ میشین.هرچقدرم غر بزنی یا گیر بدی بیشتر حرف بقیه رو گوش میده

تو اگه نخبه بودی آمریکا و اسراییل ترورت میکردن نه اینکه تشویقت کنند.
آدما مثله هم نیستن عزیزم.تازه بعضی وقتا خودطرف روی واقعیشونشون میده وخودش باعث قطع رابطه میشه

بخدا نشون دادن بدم نشون دادن چند وقت ناراجت میشه باز که چراع سلز نشون میدن سریع میره طرفشون

آروم باش برای خودت هم خرج کن چون آقا قدر مالش رو نمیدونه به حرفتم گوش نمیده تا میتونی به خودت برس حداقل از این طریق آرامش بگیری برای چی این جمع کنی که بره به حرف داداشش گوش بده؟درصورت جمع کردنت گفتم وگرنه که هیچی بعدم گفتی دعا نماز بخون حتما قرآن با صدای بلند بخون که اثر نکنه