2733
2739

هفته هفتم بارداری هستم. ماه اول نمیدونستم شوهرم هسته زردآلو شور خرید آورد منم همشو خوردم الان تو اینترنت زدم دیدم ضرر داره استرس گرفتم

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

اینترنت همه چی  میزنه ضرر.... میخاستم باقالی بپزم بخورم زده بود ضرر. میخاستم جیگر بخورم زده بود ضرر. مریض بودم خواستم اب هویج بخورم زده بود ضرر. کلا انگار باردارا هیچی نباید بخورن

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اینترنت همه چی  میزنه ضرر.... میخاستم باقالی بپزم بخورم زده بود ضرر. میخاستم جیگر بخورم زده بود ...

دقیقا من که همه چی خوردم از روز اول 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
اینترنت همه چی  میزنه ضرر.... میخاستم باقالی بپزم بخورم زده بود ضرر. میخاستم جیگر بخورم زده بود ...

دقیقا من میل به هیچی ندارم این هسته زردآلو  لعنتی خوردم که میگن ضرر داشته😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
بیخیال بابا هرچی دوس داری بخور

میگن سم داره باعث نقص بچه میشه😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا من که کلا نشنیدم ضرر داشته باشه اما ماه اول فقط،داروهای خاص ممکنه از جفت عبور کنن مواد غذ ...

خدا خیرت بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
میگن سم داره باعث نقص بچه میشه😭

سم که داره ولی الان میتونی چکارکنی جز اینکه حرص بخوری 

من باردار بودم انقدر میترسیدم اینو بخورم اونو نخورم و....الان اگر بارداربشم یعنی هرچی گیرم بیاد مزخورم واقعا دیدم تمام این حرفا الکیه

سم که داره ولی الان میتونی چکارکنی جز اینکه حرص بخوری  من باردار بودم انقدر میترسیدم اینو بخور ...

انشالله عزیزم برام دعا کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40