2733
2734

من قبول دارم..

اتفاقا زمانی ک این دوتا برنامه رو دیدم کلاااا از تلویزیون زده شدم

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اوف اره واقعا انگار مردم نمیفهمن

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

توی همین فیلم زیرپای مادر...

مادره حالا ی کاری کرده و رفته..

حالا درست یا اشتباه کاری ندارم،ولی این کامبیز دیرباز یه جوری توهین و تحقیر میکنه خانم رو...

اعصابم خرد میشه.سیاست صداسیما چیه واقعا...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
یه جوری عادی نشون دادن خیانته

اره واقعا نميدونم چرا اون خانومه يا خواهران منصوري انقدر زود بخشيدن؟

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱

وای اون پسره پرو که اومده بود میگفت موقع شیطنت هام 

هیلی شیک به خیانت میگفت شیطنت😐😐😐

بیمــــــــــار خنـــــــــــده های تو ام بیشـــــــــــــــــــــتر بخـــــــــــــند