2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داستان اونایی که آورد تو برنامه خاص بود .... مثلا اون خانومه نسترن برای ازدواج با شوهرش از خونه فرار کرده بود.... یا خواهران منصوری الان واسه خودشون کلی مدال دارن و قهرمانن.... صد درصد اگه خواهران منصوری الان قهرمان نبودن و ی زندگی عادی داشتن و حالا پدرشونم ولشون کرده بود پ رفته بود هیچوقت دعوت نمیشدن به برنامه 

من تو رو خیلی (حالت چطوره؟)❤
دقیقا روزی که برنامه خواهرای منصوریان تموم شد به مامتنمینا میگفتم بنظرم جای بخشش نداشت و خیلی بدم او ...

اره حالا اگه باباهه زن نميگرفت أشكال نداشت من با زن دوم گرفتنش كنار نميام !!

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
2728

من فک کنم خواهران منصوریان تو معذوریت موندن و قلبا نبخشیده باشن 

چون واقعا بدی های خیلی کمتر از این رو هم بنظرم سخته بخشیدنش این که جای خود داشت 

ببخشیدا مرتیکه چندش رفته زن هم گرفته عوضیی بدترکیب 

اخیششش دلم یه کم خنک سد

وای اون پسره پرو که اومده بود میگفت موقع شیطنت هام  هیلی شیک به خیانت میگفت شیطنت😐😐😐

تهوع اور بود..عوضی ..

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2740
توی همین فیلم زیرپای مادر... مادره حالا ی کاری کرده و رفته.. حالا درست یا اشتباه کاری ندارم،ولی ای ...

والا همه چيز فقط براي زنا بده مردا انجام بدن ميشه شيطنت انگار بچه هفت ساله بود ميگفت شيطنت 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱

چ بی خیال هم بود مرتیکه...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))