2733
2739
موافقم چون که سرنوشت خودمم شبیه به خواهران منصوریان بود اما باین تفاوت ما همه به جایی نرسیدیم و بابا ...

اي واي الوچه عزيزم خيلي سخته من خيلي گريه كردم روز اول اون برنامه ايشالا شما هم خوشبخت بشين 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اي واي طفلك زنش چه جوري دلشون مياد بعد أين همه سال زندگي به شريك روزاي خوب و بديون خيانت ك ...

خیانت خیلی بده. من میگم کسی که پی این کاراست هیچوقت متعهد و متاهل نشه ولی اگه متاهل شد دیییییگه همه این غلطارو ببوسه بزاره کنار. چون چوبه خدا صدا نداره بالاخره یه جا تاوان  اینکارارو پس میدن

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑
با متن فرستاده شدتون صد درصد موافقم👍👍 منم از شنیدن کلمه شیطنت حالم بهم میخورد!اصلا نمیتونستم تحمل ...

مامانم ميگفت ميرفتي خودتو ميكشتي خودتو اتيش ميزدي چرا رفتي زن گرفتي 

2731
تا حدودی قبول دارم این متنو ولی کلا ادم جایزالخطاست خود ما تا الان چقدر اشتباه کردیم و پشیمون شدیم . ...

نه عزيزم اشتباه نكن اصلا اصلا هم انسان جايزالخطا نيست فقط ممكن الخطا است جايز بودن يعني اينكه هيچ گناهي نكرده ديگه جايز بوده

خیانت خیلی بده. من میگم کسی که پی این کاراست هیچوقت متعهد و متاهل نشه ولی اگه متاهل شد دیییییگه همه ...

من نميدونم اين جور مردا هدفشون از زن و زندگي چيه 

نه عزيزم اشتباه نكن اصلا اصلا هم انسان جايزالخطا نيست فقط ممكن الخطا است جايز بودن يعني اينكه هيچ گن ...

موافقم 

مامانم ميگفت ميرفتي خودتو ميكشتي خودتو اتيش ميزدي چرا رفتي زن گرفتي 

فقط باید به حال همچین ادمهایی!!!تاسف خورد😳😳😳

اگه واقعا نیتش نجات خانواده از دست طلبکارها بود باید کار میکرد و مخفیانه براشون پول میفرستاد تا گره از کارشون باز کنن!نه اینکه....😳

2740
گفت اره خیلی تمیز کار کرده بود با چاقوی شکاری از وسط سینه پاره کرده بود و کنده بود پستشون کامل درراو ...

حالم بد شد.فشارم افتاد

منکه باور نمیکنم.شاید خالی بسته

خدای خوبم ، هرچه تو امر کرده ای ، اطاعتت میکنم بندگی ام را بپذیر

بچه ها يه چيز كلي ميگم راجع به خيانت و تمام 

مطمئن باشين اگر زن يا مردي به همسر وفادارش خيانت كنه خدا تا يه جايي صبر ميكنه كه توبه كنه واي اگه نكرد حتما رسوا ميشه و اگر لايق اون انسان وفادار نباشه حتما يه روز ازش جدا ميشه چه با مرگ زودهنگام چه با طلاق 

ديروز تو يه سايت خبري خوندم خانمي به همسرش كه شب كار بود خيانت ميكرد دست آخرم توسط دوست پسرش به قتل رسيد و بعد از مرگش همسر بينواش متوجه خيانت زنش شد 

دعا ميكنم خدا همتون رو كنار همسرانتون با وفا و عشق روز افزون نگه داره

اره حالا اگه باباهه زن نميگرفت أشكال نداشت من با زن دوم گرفتنش كنار نميام !!

از همسر دومش هم بچه داره؟ من نمي دونم با اون وضع مالي شيش تا بچه اورده بود كه چي بشه

نگران اين نباش كه زندگيت زيرورو شود از كجا معلوم زير زندگيت بهتر از رويش نباشد 
از همسر دومش هم بچه داره؟ من نمي دونم با اون وضع مالي شيش تا بچه اورده بود كه چي بشه

مطمن نيستم ولي فكر كنم گفت از زن دومشم يه بچه داره

نميدونم والا