2737
2739

عموم قاضیه

نمیدانم اطلاعی ندارم

تازه قاضی شده

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
عموم قاضیه نمیدانم اطلاعی ندارم تازه قاضی شده

البته خدانکنه این اتفاقا پیش بیاد

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قضاتی که پرونده ارتشا و فسادهای مالی کلان کشور رو بررسی می‌کنند که قضات عادی نیستن. تعداد انگشت شماری قاضی امکان قرار گرفتن در  چنین موقعیتی دارند و در اکثر غریب به اتفاق اوقات پرونده‌ها برای سال‌ها سریه و حق علنی کردنش رو نخواهند داشت و در صورت بروزش توسط قاضی خودش مجرمه.

2742