2752
2734

من ۲۱ سالمه هنوزم ازدواج نکردم😂

بعد من به کسی که به قصد ازدواج باهمیم گفتم ۵ الی ۸ سال بچه نمیخوام ، به نظرتون کی بیاد جلو و ازدواج کنیم؟ چه سنی بچه دار شیم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

2731

حالا بزار بگیرتت😂 

یهو دیدی در رفت همون سال باردار شدی  قابل پیش بینی نیس که:/

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه دار شدن به سن نیست هروقت تونستی احساس مسئولیت بالایی داشته باشی هروقت از پس هزینه های خودتون بر آمدید و میتونستید یه نفر دیگه بیارید و خوشبختش کنید زمانش رسیده

هروقت که تونستید برای اون بچه زندگی عالی فراهم کنی و رفتاری چه مالی غیر این  نیس البته از نظر من 

اگر شرایطشو داری و می شناسیش زودتر بگو بیاد جلو 

پنج سال هم برای جلو گیری زیاده به نظرم زیر بیست و پنج بهتره بچه دار شب من خودم بیست و هشت آوردم ولی اگر برمی گشتم عقب زودتر می آوردم چون حوصله و توان مادر بیشتر هست 

بعدم بچه زودتر بزرگ میشه و شما ی مادر جوون هستی 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
مسخره😐😑😂

جدی میگممممم باور کن 😂 یهو میشههه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
بچه دار شدن به سن نیست هروقت تونستی احساس مسئولیت بالایی داشته باشی هروقت از پس هزینه های خودتون بر ...

من نظرم اینه بچه زندگی رو سخت میکنه و زیاد خوشم نمیاد از بچه دار شدن البته الان رو میگم مثلا بشه ۳۰ سالم خیلی دوس دارم

این تصمیم که بابد دونفر باهم بگیرن شما اول برو سر خونه و زندگیت کارهای روتین خونه داری  مثل آشپزی اینا مه راه افتادی و دیدی مردی که باهاش ازدواج کردی میتونه پدر و خوبی باشه و از لحاظ مالی و اخلاقی و هم چیز شرایط سنجیدی و همسرت موافق بود اقدام کنی  ولی از لحاظ پزشکی زیر ۳۰ مناسبه ولی بودن کسایی که دیر و زودتر و بچه دار شدن مشکلی نداشتن

2706