2737
2734
عنوان

شوهرخواهرم فوت شد و خانوادش هیچ مراسمی واسش نگرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 14385 بازدید | 201 پست
استارتر چه قدر باادب و باشخصیت هستی . همه را لایک می‌کنی . باسواد هم هستی غلط املایی نداری . خیلی قا ...

عزبزم خیلی خیلی لطف داری خودت خوبی و منم خوب میبینی صدرصد.. انشالله خدا اندازه دلت بهت بده🤲🌹

شادی روح شوهرخواهرم و شفای خواهرزادم صلوات🖤
سلام عزیزم  همه که مثل شما یک زن خوشبخت در انتظار خوشبختی بیشتر نیستند !!! قبلا دیده بودم که ...

هرکس اختیار تاپیک های خودش رو داره استارتر هم نا هرچقدر بخواد مبتونه تاپیک بزنه اما من جدی گفتم چون وقتی تاپیک هاشو مبخونم شدیدا حال روحیم بد میشه به خاطره شرایط خودش و خواهراش 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه به اندازه تو 

عزیزم لطفا بهم بی احترامی نکنید بعضیا بهم لطف دارن ودوس ندارن کسی بهم چیزی بگه وگرنه بخدا من خودم ناراحت نمیشم انقد دغدغه دارم که اینا هیچه

باهم دوست باشیم🌹

شادی روح شوهرخواهرم و شفای خواهرزادم صلوات🖤
2731
هرکس اختیار تاپیک های خودش رو داره استارتر هم نا هرچقدر بخواد مبتونه تاپیک بزنه اما من جدی گفتم چون ...

کرم داری میای تاپیکاش ؟! احیانا 

یا شایدم انقد بیکاری ک دائم پیگیر دیگرانی ؟

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
عزیزم لطفا بهم بی احترامی نکنید بعضیا بهم لطف دارن ودوس ندارن کسی بهم چیزی بگه وگرنه بخدا من خودم نا ...

عزبزم وافعا من اهل بی احترامی نیستم شما مبتونی تا هرچقدر بخوای جواب منو بدی جون تاپیک مال شماس اما بقیه این حق رو ندارن چه برسه بخوان توهین کنن 

من منظور بدی نداشتم خیلی هم برا شرایطت دعا کردم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
کرم داری میای تاپیکاش ؟! احیانا  یا شایدم انقد بیکاری ک دائم پیگیر دیگرانی ؟

تو جی کرم داشتی منو ریپلای کردی به نو هیج ربطی نداره که حای اسی جواب بدی فقط به خاطره استارتر که خواهش کرد چیزی بهت نمیگم 

[QUOTE=335747594]زر نزن وگرنه جوری به گریه بندازمت دیگه هر چی خرج پوستت کنی چاله چوله هاش پر نشه[/QUOTE تو زر بزن ببینم چه حوری مبخوای منو به کریه بندازی بدو زر بزن 🤭🤭😂

تو جی کرم داشتی منو ریپلای کردی به نو هیج ربطی نداره که حای اسی جواب بدی فقط به خاطره استارتر که خوا ...

از جاده برو خاکی نشی 

قورواقه

[QUOTE=335747594]زر نزن وگرنه جوری به گریه بندازمت دیگه هر چی خرج پوستت کنی چاله چوله هاش پر نشه[/QU ...

من زر نمی‌زنم 

ولی جوری میرینم بهت یه شونه تخم بزاری برا شامت 

از جاده برو خاکی نشی  قورواقه

جواب بدم منجر به تعلیقی میشه درحد من نیستی شهرستانی 🤭🤭

2706