2733
2734
عنوان

شوهرخواهرم فوت شد و خانوادش هیچ مراسمی واسش نگرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 14546 بازدید | 201 پست
عزیزم صابخونه قبل عید انداختشون بیرون اینم بعد قطع پاش مصرف میکرد دیگه ابجیم اومد خونه مادرم اینم نگ ...

اسم خواهرشوهرت حمیراست؟!

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

توروخدا تاپیک نزن زندگیتو مبخونم واقعا تا چندروز حالم بد میشه افسردگی میکبرم از شرایط خودت و خانوادت

سلام عزیزم 

همه که مثل شما یک زن خوشبخت در انتظار خوشبختی بیشتر نیستند !!!

قبلا دیده بودم که متاسفانه جو خوبی علیه شما در سایت حاکم نیست اما این غرور و نخوت شما اصلا زیبا نیست . استارتر عزیز اینجا میاد که درددل کنه . خانم اگر همدلی کردن بلد نیستید لطفاً زخم دل کسی را بیشتر نکنید . مگه کسی به شما میگه تو را خدا تاپیک نزن و خوشبختیت را جار نزن ؟!

سلام فاتحه خوندم صلوات فرستادم خدا رحمتشون کنن صدقه بندازین براشون خیلی خوبه 

سلام ممنون عزیزم خیلی محبت کردی خدا رفتگانتو بیامرزه الهی🤲🌹

شادی روح شوهرخواهرم و شفای خواهرزادم صلوات🖤
2731
توروخدا تاپیک نزن زندگیتو مبخونم واقعا تا چندروز حالم بد میشه افسردگی میکبرم از شرایط خودت و خانوادت

چقد منفوری 😑✋

میگن طرف از گسنگی مرد بعد برا خیراتش میلیونها خرج کردن  اخه وقتی زنده بود کاریش نداشتن برا مرد ...

اره بخدا تا وقتی زنده بود کسی بهش پناهم نداد تو خونش راش نداد الان هیچی بدردش نمیخوره اون جا نداشت که الان گذاشتنش تو یه متر جا 😔

می‌ترسی پوستت چروک شه 

روانیه دیگه.... خدا نجاتت بده از دست اون سگ خیانتم کنه به درک بدت نیادا حالا خیلی مرد خوبیه نه اخل ...

بابا اصلا خیلیا دارن خیانت میبینن اما شوهرشون باز داره خرجشون میکنه یا حسابشون رو پر پول میکنن پس انداز میکنن...

اره بخدا تا وقتی زنده بود کسی بهش پناهم نداد تو خونش راش نداد الان هیچی بدردش نمیخوره اون جا نداشت ک ...

پس دیگع جای گلع ندارع

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
بابا اصلا خیلیا دارن خیانت میبینن اما شوهرشون باز داره خرجشون میکنه یا حسابشون رو پر پول میکنن پس ان ...

مال تو نوبره....

ولش کن تو شکایتش ببر پیش خدا

بالاخره تو کوچه شما هم عروسی میشه

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

استارتر چه قدر باادب و باشخصیت هستی . همه را لایک می‌کنی . باسواد هم هستی غلط املایی نداری . خیلی قابل تحسین و تقدیر هستی . قلب مهربونی هم داری خیلی خانواده دوست هستی . برای خودت و خانواده ات از درگاه خداوند متعال بهترینها را آرزو میکنم .‌

2706