2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
تعبیر خواب چنگال اینه که یه هدفی رو انتخاب کردی یه چیزی تو ذهنته انجامش بده مسیر خوبیه

اها

نزدیک ساعت هفت صبح بود خاب دیدم کلوچه گرد دوتا بود من چنگال رو کردم تو کلوچه بردم کلوچه رو دادم به خالم بعد اونطرف رو نگاه کردم دیدم مثل همون کلوچه ها له شده توی یه ظرف بود بعدش من باز رفتم توی اون اتاق ک کلوچه رو اورده بودم باز اون کچنگال و کردم تو کلوچه دادم به خالم

فکر کنم خورد اینو یادم نمیاد که خوردش یا نا تعبیرش چیههه

ممنون ک جواب میدی

تعبیر خواب چنگال اینه که یه هدفی رو انتخاب کردی یه چیزی تو ذهنته انجامش بده مسیر خوبیه

شب قبلش هم خاب دیدم  چند تا درباچه هست ولی چند تا مرز بینشون بود ابش هیلی تمیز بود و ابی  زیرش پیدا بود زیر اب

بعدش من توی اب بودم با لباس رو اب بودم

تعبیرش چیه

ظرفی که کلوچه ها ی له شده رو من توش دیدم فکر کنم کلوچه ها تو  ابکش  جنس روحی بود

مسیرتو انتخاب کردی و کاملا واضحه ولی یه شک و شبهه ای توش داری باید شک رو بر طرف کنی و آروم باشی احتمالا برای برطرف کردن شک هم باید با یکی از دوستانت یا فامیل ویا هر کسی که می‌دونی علم اون چیزی که توی ذهنت هست رو داره معاشرت کنی و ازش راهنمایی بخوای ولی چیزی هدفی که داری احتمال زیاد درسته ولی باید به حرف اونی که گفتم باهاش معاشرت می‌کنی کامل گوش بدی اگه گفت نه راهتو عوض کن ولی اگه گفت خوبه انجام بده انشالله خیره

2706