2733
2734
عنوان

شوهر عوضیم داشت خفه ام میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 48 پست
حقیقتا مادر تو مخی داری زن ستیز و بی درک و انصاف  خودت هر چی به ذهنت میرسه بهش بگو  چون ...

چی بگم ..همش طرف اونن ک مبادا زندگی بپاشه ..دریغ از اینکه اکثر تقصیراردن اونه و من دارم نابود میشم تو این زندگی ...دیروز ز زده مامانم در مورد زن گرفتنش صحبت میکنه میگه من برم خونه مامانم تا اون کیس مناسب پیدا کنه مامانم هم میگه درست میگی منم بد صحبت کردم با مامانم 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم دیشب شوهرم کلی کتکم زد داشتم میمردم بچمو قسم دادم ولم کنه باز ولکن نبود شبم مهمون داشتم نه میتون ...

عزیزم .بمیرم برات چقدر حیوون پست بوده 

چی بگم ..همش طرف اونن ک مبادا زندگی بپاشه ..دریغ از اینکه اکثر تقصیراردن اونه و من دارم نابود میشم ت ...

شوهره ایکبیریه من دیشب جلوی جمع هلم داد تاصب گفت غلط کردم ولی حالم ازریختش بهم میخوره.خدایا این چی بود گذاشتی سره راهم نمیزاره هم برم طلاق بده هم نیست 

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....
2731
چی بگم ..همش طرف اونن ک مبادا زندگی بپاشه ..دریغ از اینکه اکثر تقصیراردن اونه و من دارم نابود میشم ت ...

اگر همیشه عن اخلاقه شوهرت که باید فکر اساسی کنی برو پزشک قانونی و روال قانونی پیش ببر 

برده که نیستی 

بعضی خانواده ها به خاطر آبرو خودشون حاضرن بچشون در فلاکت بار ترین حالت ممکن زندگی کنه 

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
پس چرا نمیبنه و کاری نمیکنه ...

از یه بزرگی پرسیدن چرا ظالما سالم ترن، در جواب یه حرف قشنگی میزد، میگفت: یه قطره چایی اگر به عینک‌ چکید فوری با دستمال کاغذی پاکش میکنید، اگه همین قطره چایی به لباس چکید میگیم باشه بعدا یا با دست میشورمش یا ماشین میریم منزل بعدا میشوریمش، اگه به فرش چکید کاریش نداریم میگیم باشه تا شب عید یا تابستون، خوده ما سه تا برخورد میکنیم

خدا هم همینطوره، اگه آدمای بلوری و خوب خلاف کنن، خدا فوری گوششونو میگیره میماله که متوجه بشه، اگه آدم بد باشه خدا میگه باشه بعدا، اگه بد بد باشه، میگه باشه آخر سال یا قیامت

حالا حکایت سوال شما و همسر شماست

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
شوهره ایکبیریه من دیشب جلوی جمع هلم داد تاصب گفت غلط کردم ولی حالم ازریختش بهم میخوره.خدایا این چی ب ...

خدایی اگه باشه جوابشون رو بده ایشالا ...واس من نه پول میده نه هبچی ..وضع مالیمون خوبه ولی من مثل بیچاره ها زندگی میکنم 

از یه بزرگی پرسیدن چرا ظالما سالم ترن، در جواب یه حرف قشنگی میزد، میگفت: یه قطره چایی اگر به عینک‌ چ ...

خیلی قشنگ بود.لایک 👍

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....
اگر همیشه عن اخلاقه شوهرت که باید فکر اساسی کنی برو پزشک قانونی و روال قانونی پیش ببر  برده که ...

درسته..باور کن اصلا جونی برام نمونده مثل جنازه افتادم ...تگه حرفرنمیزدم تحت فشار بودم ..اومدم نی نی سایت..نمی تونم باند شم 

از یه بزرگی پرسیدن چرا ظالما سالم ترن، در جواب یه حرف قشنگی میزد، میگفت: یه قطره چایی اگر به عینک‌ چ ...

مرسی..ولی صبر خدا زیاده صبر ّبنده اش کم 

چرا زد

شب قبلش بهم گفت تو حمال منی بخاطر بچم چیزی نگفتم دوباره فرداش خونه رو تمییز کرده بودم هر چی دستش میومد می‌ریخت میگفت بیا جمع کن تو حمال منی وظیفته منم باهاش سرسنگین شدم  گفت با من سر اینکه گفتم وظیفته سرسنگین شدی کلی با بچه تو بغل کتکم‌زد بچمم گریه میکرد و جیغ میزد..هی لعنت به همچین مردی

شب قبلش بهم گفت تو حمال منی بخاطر بچم چیزی نگفتم دوباره فرداش خونه رو تمییز کرده بودم هر چی دستش میو ...

خدا لعنتش کنه ایشالا گردنش بشکنه

مرسی..ولی صبر خدا زیاده صبر ّبنده اش کم 

شک نکن به روز یه جا یه جوری جواب تک تک آسیب هایی که به تو‌ و اون طفل معصومت زده رو میده که دلت یه جوری اروم و خنک بشه که خودت بگی ولش کنن 

سخته عزیزم هیچ صبری راحت نیست 

برای آرامش دلت صلوات میفرستم❤️🌿

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
2706