2737
2739
عنوان

شوهر عوضیم داشت خفه ام میکرد

565 بازدید | 48 پست

گفت اگه بچه نبود میکشتم و پول دیه ات رو میدادم ...جلوی بچه این کار رو کرد ...داشتم میمردم .خدا ازش نگذره البته اگه وجود داره اصلا .....

بعدم بچه رو برداشت رفت بیرون ...

منم زنگ زدم پلیس اومد گزارش نوشت ...

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
هیچ کس رو ندارم ..مادرم هم طرف اونه ...میگم میخوام زنگ برنم پلیس ...میگه حالا ک نمردی ...زنگ نزن ... ...

حقیقتا مادر تو مخی داری زن ستیز و بی درک و انصاف 

خودت هر چی به ذهنت میرسه بهش بگو 

چون ما این اجازه را نداریم 

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦(⁠。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。⁠)
دردش چی بود مرتیکه 

امضات جالبه 

دوستت شغلش،چیه ؟ 

🦋 میشه برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستی قشنگم؟ یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم🤍                          متعهد به اهدافم💍

سر اینکه همش غر میزنه منم جونم گرفته شده ...دراز کشیده بودم رو تخت میگه پاصو قرص بچه رو بده ...من یکیش رو داده بودم یکیش مونده بود ..ولی جون بلند شدن نداشتم ..مثل جنازه افتاده بودم رو تخت بس ک غر میزنه و انرژیم رو میگیره اونم زنگ زد به مامانم میگه استالین با لگد زدن ب من نمیگذاره بچه رو بردارم قرص بدم میگم چرا دروغ میگی ..اونم گوشی رو قطع کرد گفت خفه ات میکنم ...واقعا داشتم میمردم 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

منم دیشب شوهرم کلی کتکم زد داشتم میمردم بچمو قسم دادم ولم کنه باز ولکن نبود شبم مهمون داشتم نه میتونم پاشم نه میتونم بشینم همه جام درد میکنه کسیم اینجا ندارم بچمو بزارم پیشش برم پزشکی قانونی