2733
2734
عنوان

شوهر عوضیم داشت خفه ام میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 48 پست
شک نکن به روز یه جا یه جوری جواب تک تک آسیب هایی که به تو‌ و اون طفل معصومت زده رو میده که دلت یه جو ...

ممنونم ازت ..با این کارش میخوام جدا شم ..ولی دوری از بچم اذیتم میکنه فکرش ..ولی اینم ادم نرمالی نیست .میترسم ازش ..

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنونم ازت ..با این کارش میخوام جدا شم ..ولی دوری از بچم اذیتم میکنه فکرش ..ولی اینم ادم نرمالی نیست ...

ان شاء الله بهترین تصمیم رو بتونی بگیری

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
2740
عزیزم این آدم درست بشو نیست خودتو پاسوزش نکن 

اره از بعد طلاق میترسم از اینکه خونه مادرم معذب باشم با بچه از اینکه بچم با حسرت بقیه رو نگا کنه که پدر رو سرشونه از اینده بچم میترسم  

میخای جدا شی ؟بچتو میبری یا میزاری پیش شوهرت؟

الا ک خونه ماامنم  هستم .اونا ناراحتن از جدایی ...معلومه بچم جونمه ...ولی فکر کنم مجبورم بمونم پیش اون عوضی به خاطر بچم ..ولی به حق این شب خدا خودش جوابش رو بده ..مرگش رو ببینم 

اره از بعد طلاق میترسم از اینکه خونه مادرم معذب باشم با بچه از اینکه بچم با حسرت بقیه رو نگا کنه که ...

همین ترس ها ما رو از خیلی کار ها منع کرده بچت پسره یا دختر ..دختر باشه باز راحت تری 

2706