2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من 12 روز از نزدیکیم میگذره زد منفی  باید وایسم تا پری تو برنامه ماشین حساب زده 17روز بعد که ...

منم خیلی بی قرارم چندین بار زدم و.منفی بوده هنو ده روز مونده ب پری اووووف

خدایا شکرت که چقد بهم لطف داری شکرررر خدایا بچه های نی نی سایت هر کی مامان نشده این ماه دامنش سبز شه
سلام  من الان ۱۳ روزه از موعد پری رد شده روز ۱۰ بی بی چک گذاشتم منفی شده !!! بنظرتون عایا چم ش ...

مارک بی بی چی بوده از این نواریا اگه باشه میگن خوب نشون نمیده

خدایا شکرت که چقد بهم لطف داری شکرررر خدایا بچه های نی نی سایت هر کی مامان نشده این ماه دامنش سبز شه
2740

بیبی چک مارک مدیکور خوبه اکثرا درست نشون میده

کم پیش میاد چند روز بعد تاخیر منفی باشه ولی باردار باشی اما بودن کسایی ک اینطور بودن

ایشالا همه منتظرا زود مامان بشن

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
باید روز شماری کنیم  ازمایش خون دادم 4روز بعداز نزدیکی منفی بود ازمایشگاه گفت زود اومدی باید ص ...

اووووه شما ک خیلی زود رفتین بذارین حداقل 14 روز بگذره از نزدیکی

ازروز پانزدهم سینه درد داشتم اماحالا خوب شدم فکرکنم باردارنباشم

منم دو س روز خیلی درد داشتم الان خوب شدم واقعا دارم میمیرم چقد این انتظاره کشندس

2706