2733
2734
عنوان

خانومای کد بانو وارد ب سبزی خورشتی

104 بازدید | 18 پست

۱۰کیلو سبزی خورشتی میخام بگیرم چیشو بیشتر بزنم خوشمزه تر و خوش بو تر بشه

خدایا فقط بهم آرامش و صبر زیاد بده چیزایی ک واقعا لازمشون دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه منظورت ب سبزی قرمست  من ک همش آماده میگیرم اخریه یکم توش ریحون اضافه کرد ک مزه بهشت میداد

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2731

تره بیشتر..سیر

.اسفناج ‌جعفری..شنبلیله هم کم .یکمم نگه دار اخری تفت بده بریز تو خورشت

لیمو عمانی حتما خیس خورده باشه از قبل ک ازمدل سیاه باشه

سبزی رو نباید زیاد تفت داد. که سیاه بشه

سبزی باید رنگ خودش حفط کنه تا عطر بیشتری داشته باشه

من جعفری و تره رو یک اندازه میخرم یه کوچولو جعفری بیشتر گشنیزو شنبلیله کم پیاز چه هم میخرم قاطیش عال ...

میشه اندازه هاش رو بگی ۱۰ کیلو میخام

2740
تره بیشتر..سیر .اسفناج ‌جعفری..شنبلیله هم کم .یکمم نگه دار اخری تفت بده بریز تو خورشت لیمو عمانی ح ...

ب ۱۰ کیلو سبزی چقد سیر بزنم؟

میشه اندازه هاش رو بگی ۱۰ کیلو میخام

عزیزم من میرم خودش میدونه سبزی فروش هروقت میرم میگم ده کیلو خورشتی میخوام تره و جعفریش بیشتر 

گشنیزو شنبلیلش کم باشه 

اسفناجم یه کیلو 

پیاز چه نیم کیلو

برا شفای بچم دعا کنین
گشنیز جعفری به یه اندازه تره دوبرابر نیم کیلوشنبلیله نیم کیلو اسفناج تمام اگه دوست داشتی یه کمی س ...

اها دستت درد نکنه

اگه منظورت ب سبزی قرمست  من ک همش آماده میگیرم اخریه یکم توش ریحون اضافه کرد ک مزه بهشت میداد

ریحون ب ۱۰ کیلو چقد بزنم

ریحون ب ۱۰ کیلو چقد بزنم

باور کن نمی‌دونم چون آماده میخرم

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
عزیزم من میرم خودش میدونه سبزی فروش هروقت میرم میگم ده کیلو خورشتی میخوام تره و جعفریش بیشتر  ...

اها سیر هم میزنی بهش؟

ریحون چی؟

2706