2733
2734
عنوان

گلاب کاشان گرفتم طعمش تلخه☹️

166 بازدید | 17 پست

از خود کاشان نگرفتم روستای ابیانه نزدیکش بود گرفتم، شربت گل سرخش که خیلی خوشمزه بود اما گلابش یه قاشق خوردم تلخ بود یعنی گلاب باید اینجوری باشه؟ هرچند من گلابای بیرون هم تست نکردم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کنم اصله

مگه ما حساب و کتاب بلدیم عزیز دلم خدا هزاران ساله داره خداییی میکنه کلی ادم امدن و کلی رفتن مطمن باش خدا برای ما بد نمی خوادشاید الان زجر بکیشی اما اینده از جایی که فکرشو نمیکنی نور امید میااااد   میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

گلابش  تازه هستش. بزار یکم بمونه

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

ببخشید اسی جون❤️‍🩹

تورقران تاپیک اخرم رو گزارش بزنید اگ زدین لایک کنید برای حاجتروایی تون حمد بخونم

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿

گلاب خوب یکم تلخی داره . منم از یک روستا نزدیک نیاسر چند سال پیش خرید کردم فروشنده گفت سعی کن گلاب را حتما توی یخچال نگهداری کنید و گلاب خوب وقتی با آب مخلوط بشه عطرش را آزاد می کنه . گلاب را برای تست کیفیت بو نکن و مزه کن یکم تلخی باید داشته باشه 

جدی؟ من نمیدونستم 

گلاب تازه و اصل تلخه ،باید بزاری چند ماه بمونه . خود گلابگیر  بهم گفت .

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
گلاب خوب تلخه دیگه حالا کیلو چند گرفتی؟

کیلویی نبود، بطری بطری درست کرد، ما ممتازش رو خریدیم بطری ۹۰ تومن، اما دو آتیشه گرون تر بود

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2706