2733
2739
عنوان

وسواس فکری

74 بازدید | 7 پست

من خودم ۵ ساله وسواس فکری دارم ولی حس میکنم چند وقته عذاب آور شده واسم ممکنه این وسواس فکری تشدید بشه و عواقب زیاد شدنش چیه؟ تو این ۵سال کنار اومده بودم باهاش البته به سختی

ولی جدیدا حالم بد میکنه

🚫توجه توجه🚫

ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

۱- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌️

۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن

لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .

این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

منم مثل توعم اسی مال منم شدید شده و گاهی غیر قابل کنترل شده 

طوری که کارم کشید به دارو درمانی ولی مصرف نکردم ....

آره ممکنه شدید تر بشه و تحملش عذاب آور بشه 

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
🚫توجه توجه🚫 ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث م ...

خب داشته باشه یعنی کسی حق نداره ب واسطه ی کارمایه نونی دربیاره لاقل میشه حرف دلمونوبزنیم کسیم نفهمه ماهم ک چیزی ضرر نکردیم نهایت همون بسته اینترنت ک خواه ناخواه تمام میشه

خب داشته باشه یعنی کسی حق نداره ب واسطه ی کارمایه نونی دربیاره لاقل میشه حرف دلمونوبزنیم کسیم نفهمه ...

درسته 

ولی یه حق هایی هم باید ما داشته باشیم 

مثل حذف تاپیک 

اصلا سایت قانون درست حسابی نداره که

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2738