2737
2739
عنوان

خانم های باردار میشه بیاید

181 بازدید | 34 پست

سلام دوستان 

بچه ها من امروز 15 هفته و 1 روز هستم 

از هفته یازده تا 13ویار وحشتناکی تجربه کردم بعدش 14هفنگی خوب بودم ولی از دیروز خیلی زود انرژیم میره خسته میشم ضعف میکنم میوه و غذا هم میخورم ولی... 

صبح ها زود از خواب بیدار میشم از گشنگی بعدم که غذا میخورم دیگه نمیتونم بخوابم 

ظهرها هم خوابم نمیبره 

شما هم مثل من هستید یا فقط دهن من داره سرویس میشه 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔

طبیعیه ، دهن هممون داره سرویس میشه خیالت راحت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طبیعیه ، دهن هممون داره سرویس میشه خیالت راحت

ای خوداااا وارد هر هفته میشی یه گرفتاری داری 😭😭فردا نوبت دکتر دارم برم بگم ببینم چاره ای داره 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2740
بزار برسی ب هفته های بالاتر ، دردهای بیشتری هم سر وقتت میاد    

ای خوداااا مثلا چی 

ای خوداااا وارد هر هفته میشی یه گرفتاری داری 😭😭فردا نوبت دکتر دارم برم بگم ببینم چاره ای داره  ...

نه بابا ، من با تجربه ام فقط صبوری

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
وضعیت دهن همه همینه        

فقط از خدا میخوام بهمون کمک کنه بچه هامون رو سالم بغل بگیزیم. اونوقت این بلاگرا رو نگاه میکنم طرف تایلند رفت شمال رفت الان باز شماله اوخ نمیگه من آرزوم شد یه چی هوس کنم حداقل فقط از همه چی بدم میاد 

نه بابا ، من با تجربه ام فقط صبوری

😭😭😭 آره درسته سلامت باشن ما هیچی نمیخوایم 

من درد زیر شکم امونمو بریده دو قدم نمیتونم تکون بخورم 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
من وارد۴ماهگی‌ شدم هنوز حالم خرابه تازه جدیدا میتونم یکم غذا بخورم

غربالگری اول رو رفتی؟ من فردا باید ببرم نشون بدم 

من درد زیر شکم امونمو بریده دو قدم نمیتونم تکون بخورن

عزیزم آب زیاد بخور 

وای منم میاد سراغم 

هر روز من یه مشکل دارم بخدا از صبح بیدار میشم با خدا حرف میزنم تا شب  

2706