2752
2734
عنوان

چیکار کنم دختر چهار سال ونیم ام قبول کنه پوشک شه

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 58 پست

دوهفته خیلی کمه گاهی ماهها باید تلاش کنید من خودم این مشکلو داشتم ولی سن پسرم کمتر بود الان واسه شما پوشک راه حل نیست بزرگه بچه مداوم مسهل بدین مداوم ببرین دستشویی چندماه همین کارو بکنین تا اکی بشه حتی شش ماه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه شخصیت لجبازی داره خب برعکس انجام بده همه چیو

بگو بهش که اصلا دستشویی نریا! همینجوری بریز رو خودت خیس بمونه و خودت لباستو عوض کن

این روش خیلی جواب داده

بعد وقتایی که خودت داری میری دستشویی بگو این برای ادم بزرگاست بچه های نق نقو حق ندارن وارد شن اونا باید خودشونو خیس کنن که بقیه بهشون بخندن

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
به خدا آنقدر برام غول شده پوشک گرفتن .از الان میگم نکنه بخواد دومی هم منو اذیت کنه.

دخترمو اینجور گرقتم کلی اول ازمایش گرفتم ک عفونت ادرار نداشته باشه بعد شروع کردم البته تو یکسالو نیم شروع کردم ک راحت شم خداروشکر گوش شیطون خوب بود ولی یمدت شب ادراری داشت ک اونم بخاطر استرس زیادی بود ک داشت ولی خب حل شد یه توالت فرنگی داشت مثل حیوون بود میگفتم برو روش بشین بعدها خودش ذوق میکرد انجام میداد میاورد بمن میگفت ببین جیش کردم و قبلش بهم نمیگفت منم کاکایو میدادم بهش یا قند ولی خب بعد اون جایزه رو هم قطع کردم جایی نمیرفتم میرقتمم نیم ساعته برمیگشتم هیچجا پوشکش نکردم البته بیشتر بخاطر گرونی پوشک شد همونموقع ک گرون شد منم شروع کردم 

وقتی مثلا سه تا لیوان آب خورد

یا ده دقیقه بعد غذا ببرش دستشویی که انجام بده هرچقدر هم گفت ندارم بگو صبر کن تا بیاد 

توالت صندلی عروسکی بگیر بزار براش

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
من تاپیک قبلی شما رو هم خوندم بچتون رو پیش روان شناس بردید ؟ اگه نه شاید بهتره پیش روان شناس کود ...

تلفنبی حضوری نه

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
بعدا؟؟؟ با اینکار بزرگترین ضربه رو واسه همه عمرش شما دو نفر بهش میزنین... دیگه خود دانی....

الانم گلی ضربه خورده فکر نکنم بیشتر الان ضربه بخوره.چون الان هم ما و اذیت کرده هم خودشو.به شدت از دسشویی های غیر خونه خودمون می‌ترسه .من الانن بعدم ت ها می‌خوام برم مسافرت.عزا گرفتم.دادوبیداد می‌کنه هیچکی جای من نیست منودرگ کنه.من کسی بودم همه بهم میگفتن تو با این روحیه بهترین بچه. آری میکنیخدایی هم تا دوسالونیم همه بهم حسچدیمیگردن.بعد اون یبوستبعنتی همه چیعوض شد.الام دخترم از همه چیمیترسه از سر سره یکم بلند باشه.ار خیلیچیزاترسوغرعرو لجباز.دیگه انگار دختر من نیست.

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
وقتی یکمی ریخت میگه یا وقتی داره بازی می‌کنه اصلا نمیگه.نمیخواد همکاری کنه بوده یه هفته های یکم‌خوب ...

یکی از آشنا هامون بچه اش تا کلاس اول شب ادراری داشت اینقدر سرگرم بازی میشد تا نم نمیزد به شلوارش نمی‌رفت دستشویی 

یکم راه بیا باهاش خودت تایم بگیر تند تند ببرش دستشویی ماشالله بزرگه بچت گناه داره پوشکش کنی

حالا بازم خودت صلاح میدونی

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
الانم گلی ضربه خورده فکر نکنم بیشتر الان ضربه بخوره.چون الان هم ما و اذیت کرده هم خودشو.به شدت از دس ...

دختر خودته داره بزرگ میشه کم کم بحران های سنی شو پشت سر میزاره روانشناس بردیش؟

یکی از آشنا هامون بچه اش تا کلاس اول شب ادراری داشت اینقدر سرگرم بازی میشد تا نم نمیزد به شلوارش نمی ...

این شاید در ماه یه شب جیش کنه می‌تونه اگه بخواد ولی بازیگوشه‌.ابن‌منو خسته کرده دارم میبینم داره بهم میتابه .صبرم تموم شده خسته شدم.دوسال تایم کمی نیست😭

دختر خودته داره بزرگ میشه کم کم بحران های سنی شو پشت سر میزاره روانشناس بردیش؟

تلفنی.

این شاید در ماه یه شب جیش کنه می‌تونه اگه بخواد ولی بازیگوشه‌.ابن‌منو خسته کرده دارم میبینم داره بهم ...

اره عزیزم کوچولوعه دیگه دلش بازی میخواد میدونم توام خسته ای مادر همین بچه ای که بهت گفتم ام کلی بساط داشت باهاش اونم دختر بود ولی خودبه خود درست شد صبوری کن مامان مهربون 

اره عزیزم کوچولوعه دیگه دلش بازی میخواد میدونم توام خسته ای مادر همین بچه ای که بهت گفتم ام کلی بساط ...

کسی کمکم نیست شش بار لباس کثیف می‌کنه .به شوهرم که میگم باید کمک کنی نهایت کوچیکه رو‌بگیره.کارشک‌سنگینه‌در طول هفته.شایذ هفته یکی دوبار برم خونه مامانم.دختر کوچیکمم هست به خدا تمام توجه هم صرف بزرگ است اصلا نفهمیدم کوچیکه چجوری الان نه ماهشه.جایی میرم همه بهم میگن چرا این جوریه دلم آتیش میگیره.

2706