2733
2739

خسته شدم هر راهی که فکرش بکنید رفتم مشاور همه چی می‌خوام پوشکش کنم نمیذاره😭😭تایپیکای قبلیم بخونید می‌بینید چه مصیبتی کشیدم و فایده نداشت.چکاذ کنم بذاره پوشکش کنم.میخوام به همه بگم بچه ام مریضه دکتر گفته پوشک کنم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا از پوشک نمیگیریش

دوسال گرفتم می‌خوام دوباره پوشک کنم تایپیکای قبلیم بخونید میفهمید

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2728
طبیعیه نزاره خب    

خسته شدم هر دفعه یه مدله بدقلق تریم بچه ای که دیدم روابط خودم و شوهرم داره خراب میکنه

عزیزم براش برچسبای عروسکی بخر تو سرویساتون بزنه 

سرش فریاد نزن 

تشویقش کن 

براش هدیه بخر بعد پی پی 

بهش آلو و لواشک بده تا راه بیافته 

اینارو کسی داره بهت میگ ک بچش همینطور بوده

خودت را با گذشته ات نشناس... آن فقط یک درس بود...نه تمام زندگیت...
2740
خسته شدم هر دفعه یه مدله بدقلق تریم بچه ای که دیدم روابط خودم و شوهرم داره خراب میکنه

چیشده مگه؟ چه ربطی به پوشک داره؟

اخه میتونه حرف بزنه و درک کنه بگو دستشویی داری فوری بگو تا بریم

خب دکتر ینی هیچ راه حلی نداشت که عادی شه؟

میگه اسهالش بنداز فایده ندارع من مدت طولانی پیدرولاکس دادم یکم کافیه سفت بشه و نگه داره همون آش و همون کاسه است راهش وقتی مغزش بزرگ شه دلیل منطقی بفهمه که نمی‌فهمه فعلا.تازه مشکل جدیدم اضافه شده از تمام دسشویی ها می‌ترسه چون از شدت خسته بود یکبار دعواش کردیم بدبختی میکشم برم مسافرت برم بیرون.روانی شدم

میگه اسهالش بنداز فایده ندارع من مدت طولانی پیدرولاکس دادم یکم کافیه سفت بشه و نگه داره همون آش و هم ...

نمیشه یمدت که اسهاله براش داستان بسازید

میدونم خیلی مسخرس ولی قضیه دسشویی کردنو شبیه بازی کنین

وقتی 💩 میکنه باهاش حرف نزن دیگه مثلا نزار بازی کنه نزار کارتون ببینه اینا خیلی بهتر تا اعصاب خوردی بعد مثلا بگو چون نمیری دستشویی دیگه نمیتونی مدرسه بری

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
چیشده مگه؟ چه ربطی به پوشک داره؟ اخه میتونه حرف بزنه و درک کنه بگو دستشویی داری فوری بگو تا بریم

وقتی یکمی ریخت میگه یا وقتی داره بازی می‌کنه اصلا نمیگه.نمیخواد همکاری کنه بوده یه هفته های یکم‌خوب بوده کافیه یه بار بره بیرون بیفته به بازی باز روند نرفتن دسشویی شروع میشه

2706