2733
2739
عنوان

چیکار کنم دختر چهار سال ونیم ام قبول کنه پوشک شه

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 58 پست
خوبه ادامه بده راهکار بگیر

یه هفته میبینی خوب میشه باز انگار مثل آدم معتاد که برگرده اینجور میشه.یعنی اگه مشغول بازی باشه نره پی پیوجیشش بریزه شرتش روز بعد دوباره از اول شروع می‌کنه خیس کردن و نگه داشتن تا سرریز شدن

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

کاش ما مادرا متوجه بشیم اون طفل معصوما مشکل ندارن و تربیت ما مشکل داره 

عزیزم انقدر به اون بچه طفلی نگو مریض درک میکنم سختی زیادی داره اما اون خودش نمیخواسته ک این دنیا بلشه یا اینطور باشه 

تو مادرشی کمکش کن دنبال هر راهی برای درمانش برو 

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقتم دعواش نکن داد نزن کتکش نزن تا اخر عمر به خودت کردی دقیق بعد همه این کارا لجبازی ترس گریه و.... اتفاق میوفته

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
الانم گلی ضربه خورده فکر نکنم بیشتر الان ضربه بخوره.چون الان هم ما و اذیت کرده هم خودشو.به شدت از دس ...

از این توالت فرنگی های بچگانه استفاده کن بزار عادت کنه به اونا یه مدت بزارش گوشه خونه شاید به محیط دستشویی حساس شده بعد کم کم ببرش داخل دستشویی برا مسافرت هم راحت میتونی بزاریش تو پلاستیک با خودت ببریش

2731
از این توالت فرنگی های بچگانه استفاده کن بزار عادت کنه به اونا یه مدت بزارش گوشه خونه شاید به محیط د ...

داره کوچیک‌شده بود واسش آره به محیط دسشویی که حساس شده

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
هیچوقتم دعواش نکن داد نزن کتکش نزن تا اخر عمر به خودت کردی دقیق بعد همه این کارا لجبازی ترس گریه و.. ...

به خدا اگه زدمشم شاید بعد از یکسال ونیم که نتیجه ندیدم من آدم زدن نیستم.اصلا دلم نمیاد ولی گاهی آدم کم میاره

به خدا اگه زدمشم شاید بعد از یکسال ونیم که نتیجه ندیدم من آدم زدن نیستم.اصلا دلم نمیاد ولی گاهی آدم ...

درک‌میکنم خدا خودش کمکت کنه

یه هفته میبینی خوب میشه باز انگار مثل آدم معتاد که برگرده اینجور میشه.یعنی اگه مشغول بازی باشه نره پ ...

می‌فهمم عزیزم دیدم از این بچه ها پوشکش کنی هیچوقت یاد نمیگیره ولی یکم صبوری لازمه گلم

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
2740
کسی کمکم نیست شش بار لباس کثیف می‌کنه .به شوهرم که میگم باید کمک کنی نهایت کوچیکه رو‌بگیره.کارشک‌سنگ ...

هعی گل من 

هفته ای یکی دوبار؟ خداشاهده سالی یکبار میریم دیدن پدربزرگم اینا راهمون دوره بهر حال شرایطت سخته الحمدالله شوهرت همون کوچیکه ام میگیره 

دعا ات میکنم خانومی

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
به خدا اگه زدمشم شاید بعد از یکسال ونیم که نتیجه ندیدم من آدم زدن نیستم.اصلا دلم نمیاد ولی گاهی آدم ...

میفهممت وقتی ادم کم میاره دیگه دست خودش نیست ولی

از فردا عزمتو جمع کن حرفای مارو بنویس همشو انجام بده

اول یه دستشویی ب سلیقه خودش برو بگیر ببرش بگو کدومو دوست داری خودت انتخاب کن بعدم یه جایزه بگیر بگو این اولین جایزته هروقت تو دستشویی جیش کنیبهت میدم تازه خیلی خوبه میخوای بری مسافرت اونم میبری همراهت دیگه دستشویی عمومی نمیبریش 

همه لباس کثیفاشو بنداز تو ماشین بگو لباسات خیسن مراقب باش جیش نکنی مامان لباس نداری مریض میشی اول جیشش رو درست کن بعد پی پی اول صبح بیدار شد ربع ساعت بعدش یه اب بده بخوره ۵ دقیقه بعد ببر دستشویی ساعت بزار نیم ساعت بعد ببر اما تو توالت فرنگی ک گفتم بعد وقتی خودت دستشویی داشتی بگو وای وای داره جیشم میاد مامان باید برم دستشویی بیا جلو در وایسا  من از دستشویی میترسم بعدم درو باز بزار ک ببینه جیش میکنی 

ببخشید انقدر واضح میگم ولی قول میدم تاثیر داره خودت اب بخور ک دستشویی داشته باشی ببینه تو شلوارت نمیریزه تو دستشوییه باید ببینه بعد بگو تو هم برو مامان تو هم بروتو دستشویی جیش کن تا جایزت رو بیارم

باید تا دوهفته خوراکی های جزاب بخری پاستیل اگر دوست داره یا هرچیزی ک دوست داره مثلا پاستیل بخر اما یدونه بده همشو نده بگو هربار جیش کنی یدونه میدم اگر جیش کرد شلوارش بگو ای داد جایزتو من میخورم چون میرم دستشویی و جلوش بخور بهش نده ببین اولین ساعتی ک گرفتی جیش کرد مثلا نیم ساعت بعد اولین جیش اینو مبنا بگیر 

دیگه هر نیم ساعت هرجور شده قبلا ببند ب اب یا ابمیوه یا چایی ک نیم ساعت دیگش یش داشته باشه دختر من در روز ۳ بار یا ۴ بار جیش میکنه ۴سالشه 

خب تا اینجاش انجام بده انتظار نداشته باش ک فردا یاد میگیره زمان میبره تا یکسال دیگه قید قالیو خونه رو باید بزنی یکسال زیاده گفتم دخترت دوماهه یاد میگیره راه منو برو قول میدم جواب میگیری حرص نخور اگر شب ادراری داشت دعواش نکن اصلا خودتو بزن ب کوچه علی چپ شب قبل خواب حتما ببرش دستشویی حالا هروقت ک شد من دخترم تو خواب بود سرشب میخوابید تو خواب میبردمش انقدر یواش تو گوشش میگفتم جیش جیش ک بعد ۵ دقیقه بچم جیش میکرد شوهرم میگفت زانو درد میگیریول کن ولی خب من دیگه نمیخواستم تو گرونی پول گوشت یا میوه رو بدم پوشک بخرم زورم میومد الان دخترم تنبلیش میگیره میگه برو دستشویی رو بیار اینجا انجام بدم یا میگه تو منو بغل کن عین نینی ببرم دستشویی و من انجام میدم براش و تو دستشویی خودمونم نمبرمش چون دستشویی بزرگه براش میترسم یموقع بیوفته توش اخه بچم ریزه میزس🤣🤣 من تو حموم میبرمش برامم مهم نیست مردم چی میگن هرازگاهی هم با جوهرنمک حمومو میشورم ک دخترم عفونت نگیره 

اگر سوالی داشتی درخواست بده کمکت میکنمچون بچه هامون همسن و همجنس هستن اینایی رو ک گفتم انجام بده  تا جواب بگیری دستشویی هم نبرش ببر حموم قرار نیست ب اقوامتون جواب پس بدی

یه هفته میبینی خوب میشه باز انگار مثل آدم معتاد که برگرده اینجور میشه.یعنی اگه مشغول بازی باشه نره پ ...

بعدم نگو یهفته خوب شده پس خوب شد نه افکارت اشتباهه باید تا چند ماه تو یاد اوری کنی ک برو جیش کن  نیومد بزور ببری تو باید مراقبش باش قید خودتو چند ماه بزن و مدام ازش بخواه ک بره دستشویی جلوش برو دستشویی تا یاد بگیره 

الان دخترم بردی خودش نمیاورد بهش گفتم جیش نداری یکم نگام کرد گفتم بدو برو جیش داری بدو ببینم رفت جیش کرد تو حموم دستشویی ما تو حیاطه

میفهممت وقتی ادم کم میاره دیگه دست خودش نیست ولی از فردا عزمتو جمع کن حرفای مارو بنویس همشو انجام ب ...

سلام عزیزم خوشقتم از آشناییتون.چی بگم دختر من در طول شبانه روز حداقل شش بازی جیش داره.مشکلی که داره وقتی پی پی داره و ممانعت می‌کنه از رفتن تکرر ادرار میگیره.و اینکار خراب می‌کنه و به شدت بازیگوشه من بگم نمیره دسشویی وگرنه من از خگحالاتش میفهمم جیش داره اما توالت فرنگی که گفتین قبلاً داشت ولی راستش همون موقع هم خودش خیس میکرد البته من نداشته بودم تو سالن تو دسشویی بود خودش دوست داشت رو‌دسشویی بزرگا بشینه فقط برای پی پی مینشست رو اون ولی حتی این دسشویی هم براش جذابیتی نداشت پی پیش نگه می‌داشت کلا حالش یه نوع اعتیاد به نگه داشتن این نگه داشتن به جیشش منتقل شد.یک هفته آنقدر خوب شده بود که من گفتم دیگه لابد درست شده یعنی پی‌پی قشنگ می‌رفت.برای دسشویی هم در حدقطره لباسش خیس میشد شاید در طول روز یکبار کامل خیس میکرد.ولی نمی‌دونم معمولا میریم مهمانی یا جایی این نگه داشتن یکبار که بیفته دوباره می‌ره رو روال قبلش یادش می‌ره بره دسشویی.می‌دونی عصبانیت از جایی شروع میشه که شما میبینی طرف یه هفته خوب بوده باز بر میگرده چرا آخه مگه چی میشه .من موندم.خودم.بچه ام اصلا انگار چشم خورد آنقدر قدرت یادگیریش بالا بود.بدون هیچ آموزشی خودش اعداد انگلیسی یادگرفته بود از یه بازی سنش خیلی کمتر بود.هرکی چیزی می‌گفت سریع تو حافظه اش می‌رفت.می دونم که باید صبر کنم ولی این صبر خیلی سخته چون شما نمیتونی بری پارک بیشتر یک ساعت بشینی نمیتونی بری مسافرت .میری مهمونی استرس داری.برا همین گفتم پوشک کنم که خودش قبول نکرد

بعدم نگو یهفته خوب شده پس خوب شد نه افکارت اشتباهه باید تا چند ماه تو یاد اوری کنی ک برو جیش کن &nbs ...

عصبانی میشه بگم برو دسشویی میگه بهم نگو اونم عصبانیت تمام.چرا میگی برو دسشویی میگم مامان دلت درد میگیره حتی دلش درد میگیره ولی براش درس نمیشه شلوارش نمیگیره بعد می‌ره پی پی هم که تامینوه نگه میدارع دلدرد می افته.پی پیش کاملا نرمه ولی بلده چجوری نگه داره شلوارشم گاهی پی پی مالی میشه معلومه که ممانعت کرده