2733
2739
عنوان

تجربیات من از مسیر iui تا ivf

| مشاهده متن کامل بحث + 266390 بازدید | 1661 پست

سلام عزيزان، پيشوا جان بهت تبريك ميگم عزيزم، واقعا برا همه اونايي كه دارن مامان ميشم خيلي خوشالم

منم ٦ ساله كه ازدواج كردم و ٤ سال اول خودم بچه نخواستم بعد از اون متوجه شديم كه شوهرم واريكوسل داره و عمل كرد، خودم هم دكتر گفت تنبلي تخمدان داري 

در ضمن چند ساله كه تيروئيد كم كار دارم و قرص مصرف ميكنم

بعد طي چند مرحله دكتر بهم قرص لتروزول داد و آمپول اچ سي جي و آز شوهرمم كه بعد عملش دكتر خوبه ، ولي بصورت طبيعي باردار نشدم

بلاخره دكتر گفت بيا آي يؤ آي ، ولي متاسفانه سه بار آي يؤ آي كردم و منفي شد

رفتم عكس رنگي گرفتم و دكتر گفت لوله هات بازه و مشكلي نداري

حالا هم دكتر گفته بيا لاپروسكوپي برات انجام بدم كه تشخيص بديم مشكل از كجاست

حالا موندم چي كار كنم ، دكترم هيچ گونه آزمايشي از من نگرفته 

شوهرم ميگه بريم آي وي اف به جاي لاپرا 

به نظر شما دوستان چيكار كنم؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزان، پيشوا جان بهت تبريك ميگم عزيزم، واقعا برا همه اونايي كه دارن مامان ميشم خيلي خوشالم من ...

سلام ، بهتره با دکتر دیگه ای هم مشورت کنی . شاید سنتون پایینه و دکتر هنوز آی وی اف رو براتون زود میدونه . یا اگر به پزشکتون اعتماد دارید درباره دغدغه تون باهاش صحبت کنید و دلیل ننوشتن آزمایش یا پیشنهاد ندادن ivf رو ازشون سوال کنید .

انشالله که به زودی زود بیایی و خبر بدی که طبیعی و آسون باردار شدی

مسیر بارداری مسیری سخت و لذت بخشه و چه زیباست که این تجربیات رو با یکدیگر به اشتراک بگذاریم           

امروز یکی از دوستانم رفته برای زایمان دعا کنید زایمان راحتی داشته باشه و بچه اش به سلامتی به دنیا بیاد 

انشالله که این روز قسمت همه بشه

مسیر بارداری مسیری سخت و لذت بخشه و چه زیباست که این تجربیات رو با یکدیگر به اشتراک بگذاریم           
2728
پری سیما جان ، روان نوشتم چون خودم وقتی مجبور شدم وارد این مراحل درمان بشم در به در دنبال یک مطلب بو ...

دارم اشک میریزم و این پستتو میخونم

من 27سالمه اندومتریوز گرید 4م با دردای وحشتناک لگنی به خصوص موقع پری

باید ivf بشم اما دکتر گفته واسه شرایط تو ivf خیلی ام راحت نیست چون ممکنه دردات به قدری وحشتناک بشه که مجبور بشیم حتی به پانکچر نرسیده سیکلو متوقف کنیم.

ماه بعد قراره سیکل شروع بشه

التماس دعای فراوان دارم همگی

الهی منم باردار بشم و بیام از روند درمانم بگم و امیدی بشم واسه اندومتریوزیا

چون واقعا ما اندویی ها علاوه بر نازایی از درد و مسائل متعدد دیگه ای ام رنج میبریم که واقعا صبرو ازمون میگیره

استارتر جان بارداریت مبارک مرسی بابت این تاپیک

دارم اشک میریزم و این پستتو میخونم من 27سالمه اندومتریوز گرید 4م با دردای وحشتناک لگنی به خصوص موقع ...

سلام

اول از همه توکلت به خدا باشه, خدا بهترین برنامه رو برای بنده هاش داره, انشالله که میری و همون دفعه اول انتقال با یک دنیا خوشحالی میایی و ما رو هم خوشحال میکنی

دوست من با حالتی بدتر از شما سه شنبه پسرش رو بدنیا آورد

با امید و آرامش ادامه بده و روند درمانیت رو برای افرادی که دچار مشکل مشابه هستند در ادامه همین پست ها هر وقت تونستی بنویس

الهی منم باردار بشم و بیام از روند درمانم بگم و امیدی بشم واسه اندومتریوزیا چون واقعا ما اندویی ها ...

ممنون عزیزم بابت تبریک

واقعا درکتون میکنم, دوستانی دارم که اندومتریوز داره و حتی ن ز د ی ک ی هم براش امکان پذیر نیست و با کلی درد همراهه و یا عادت ماهیانه هایی با خونریزی خیلی زیاد و بسیار دردناک دارن

,میدونم که شرایطتتون خیلی سخته

2738

سلام پیشوا جان

یه سوال داشتم

من میخام آی یو ای کنم

همسرم کم تحرکی داره

و من فکر نمیکردم خودم مشکلی داشته باشم

دیروز دکترم گفت خیلییی کم تخمدان سمت چپم تنبلی داره

بهم دو تا دارو داد

کپسول ovaboost

و پودر اینوفولیک

و قرص ال دی

پریودم منظمه 

اگه ال دی بخورم در واقع انگار این ماه جلو گیری کردم

ولی من دلم میخاد این ماه اقدام کنم

شاید با خوردن این قرصا قبل از ای یو ای بدن ما تقویت شد

و طبیعی باردار شدم

به نظرتون چکار کنم?

نخورم برای آی یو ای مشکلی پیش میاد ?

سلام پیشوا جان یه سوال داشتم من میخام آی یو ای کنم همسرم کم تحرکی داره و من فکر نمیکردم خودم مشک ...

سلام . با دکترت صحبت کن . چون هر دو دارو باعث تقویت تخمدان شما میشه ولی در تحرک اسپرم همسرتون نقشی نداره . شما حتی اگر تخمک های خوبی هم داشته باشید ولی تحرک اسپرم پایین باشه و بهش نرسه سودی نداره . 

از دکترتون بپرسید چرا ال دی داده؟ بهش بگید پریودهای منظم دارید . شاید برای ال دی دلیل خاصی داره 

متنفرم از پزشک هایی که بدون ذکر علت دارو به مریضاشون میدن

سلام . با دکترت صحبت کن . چون هر دو دارو باعث تقویت تخمدان شما میشه ولی در تحرک اسپرم همسرتون نقشی ن ...

گفتم به همسرم دارو بده 

گفت ببرش پیش دکتر اورولوژیست

بعد از آماده شدن آزمایشش میبرم

این کپسولای که به من داده برای تحرک اسپرم هم هست

میخاستم بخرم باز گفتم صبر کنم ببینم تجویز پزشکش چیه؟ 

به نظرم دکترها اصلاااا وضعیت روحی بیمارشون رو نمیبینن 

با ماها مثل ماشین رفتار میکنن

نمیگن اینی که اومده و پیشنهاد ای یو ای یا آی وی اف میده ماه هاااا انتظار کشیده 

سرخورده شده

منتظره.....

گفت باید عکس رنگی هم بگیرم

و داکسی سایکلین مصرف کنم

2706