2733
2739

ایام تعطیلات عید رفته بودم شهرستان خونه مامانم. زن داداشم هم زایمان کرده بود و چون بچه اولش هست و تجربه نداره، بعد از زایمانش رفت خونه مامانش. اون دو سه روزی که من رفتم شهرستان، زن داداشم به خاطر من اومد خونه مامانم که دور هم باشیم. بعد یه روز میخواستیم من و مامانم یه دو ساعتی بریم جایی، زن داداشم هم که تازه زایمان کرده بود و نمیتونست بیاد، حوصلش سر رفته بود و بالاخره یه مقدار هم که آدم بعد از زایمان حالت افسردگی پیدا میکنه، به داداشم گفته بود حوصلم سر رفته میخوام برم خونه مامانم‌. بعد مامان من که فهمید بهش گفت حالا تا فردا که یکتا اینجا هست تو هم باش. دیگه اونم چیزی نگفت و موند.

من وقتی فهمیدم به مامانم گفتم چرا اینجوری گفتی؟ خب شاید سختش باشه اینجا. مامانم هم گفت اون که اهل رودرواسی نیست اگه واقعا سختش باشه میره. گفتم بالاخره توی معذوریت قرار میگیره و نباید میگفتی حالا که یکتا هست بمون.

خدا شاهده من دوست دارم اونا خونه مامانم باشند، ولی از طرفی هم نمیخوام به خاطر من توی سختی بیفته

خلاصه آخرشم مامانم گفت خب چی میگفتم بهش؟ میگفتم آره پاشو برو خونه مامانت؟ بالاخره باید بهش تعارف میکردم. منم گفتم آره باید تعارف میکردی، ولی وقتی میگی امشب که یکتا هست بمون اینجا، خیلی جالب نیست.

بعدشم مامانم گفت من چیز بدی نگفتم. تو خودت چون آدم حساسی هستی، اینجوری فکر میکنی.

خواستم ببینم نظر شما چیه؟ آیا بهتر نبود مامانم این حرف رو نمیزد؟

به به چ خاهر شوهر خوبی

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زیادی فکر می‌کنید بهش

بیخیال

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
لطف داری؟

بله دارم

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2740

بهتر بود میگفت اگه میخوای فردا دوباره برگرد اینجا، اگه هم سخته خونه مامانت بمون هرطور که راحت تری

ولی در کل هرکس یه حرفی میزنه، اون لحظه نمیشه تک تک کلمات رو بررسی و کلمات جایگزین استفاده کرد. یهو یه چیزی گفته میشه دیگه... شاید زن داداشت هم ناراحت نشده باشه...

خواهر شوهر خوبی هستی ،و چون زن داداشتم اینو میدونه خودش اومده خونتون ،بنظرم ناراحت نشده 

از من که میدونم ناراحت نشده

ولی به مامانم میگم چرا اینجوری میگی که یهو یه ناراحتی بین خودتون پیش بیاد.

تا حالا بارها بین مامانم و زنداداشم سر همین مسائل جزئی کدورت پیش اومده. ولی من خیلی مراعات میکنم و تا حالا بین من و اون بحث و ناراحتی نبوده

بهتر بود میگفت اگه میخوای فردا دوباره برگرد اینجا، اگه هم سخته خونه مامانت بمون هرطور که راحت تری و ...

بله منم همینو میگم بهتر بود جوری میگفت که اون بتونه راحت انتخاب کنه که چکار کنه

به به چه خواهر شوهری خوبی  حالا دیگه زیاده روی نکن توی این مباحث که به حاطر زنداداشت به مامانت ...

به مامانم چیز خاصی نگفتم. اتفاقا مامانم گفت تو خودت حساسی، یکم ناراحت شدم، ولی هیچی بهش نگفتم

2706