2733
2734
عنوان

کیا الرژی فصلی دارن

116 بازدید | 23 پست

دیگه دارم میمیرم

هرشب این موقع بیدار میشم ۱۰۰۰۰تا عطسه میکنم

گلاب ب روتون همش تو دستشویی دارم فین میکنم

ابریزش بینی شدید میگیرم

روزا هم سرفه میکنم دیگه کلافه شدم

دکتر رفتم قرص حساسیت داده هیچ فایده ای نداشته

راهکاری بلدین؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

قرصتو عوض کن چندین قرص مختلف هست. منم حساسیت فصلی دارم بعضی قرص ها اثر نداره روم زیاد. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرصتو عوض کن چندین قرص مختلف هست. منم حساسیت فصلی دارم بعضی قرص ها اثر نداره روم زیاد. 

چی میخوری؟

انتی هیستامین و ی چیز دیگه بهم داده بود یادم نیست اسمشو

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2728

روزی چار پنج بار باید آبجوش عسل بخوری حداقل

شبام قرقره کن

بینیتو چرب کن ( با وازلینم میتونی)

بعد بخور بده بلافاصله بعدش برو دسشویی همه خلطا رو تخلیه کن

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹
هر روز قرص میخوری؟ خواهر من اگر هر روز قرص نخوره همین شکلیه 

چندروز خوردم دیدم اثر نداره نخوردم دیگه

میشه اسم قرصشو بگی؟

چی میخوری؟ انتی هیستامین و ی چیز دیگه بهم داده بود یادم نیست اسمشو

امسال هنوز شروع نشده الرژیم قرص نخوردم اسمش یادم نیست فردا می تونم از تو جعبه ی قرصهام پیدا کنم اسمشو کامنت بذارم برات

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
روزی چار پنج بار باید آبجوش عسل بخوری حداقل شبام قرقره کن بینیتو چرب کن ( با وازلینم میتونی) بعد ...

وقتی عطسه میکنم ابریزشم شروع میشه قبلش ندارم

هرشبم همین موقع شروع میشه

2740
امسال هنوز شروع نشده الرژیم قرص نخوردم اسمش یادم نیست فردا می تونم از تو جعبه ی قرصهام پیدا کنم اسمش ...

لطف میکنی😊

وقتی عطسه میکنم ابریزشم شروع میشه قبلش ندارم هرشبم همین موقع شروع میشه

منم همینطورم اما وقتی بخور بدیم آبریزشت شروع میشه باز

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

من

من

من

خیلی تو اذیتم، آلرژی ام گرده افشانی درخت کاجه، چند تا هم دم خونه و پنجره مون هستن

شبی یه دونه سیتروئن ۱۰ میخورم اما یه وقتایی مثل این روزا افاقه نمیکنه

دوستام میگن میگن قرص تلفست خارجی خیلی خوبه البته گرون هم هست

2706