2733
2734
عنوان

مادر شوهرنشسته رو تختم

1980 بازدید | 101 پست

بهم میگه پول خوشبختی نمیاره فلان مادر شوهر خونه داده پسرش باعث شده پسرش تلاش نکنه و از این چرت و پرتا یا میگه فلان پولدار آقای ایکس میره سفر خارج آرامش نداره عوضش

منم قشنگ کوبنده گفتم مادر من کارایی که آقای ایکس کرده شما او خوابتم نمیبینی لابستر میخوره خاویار میخوره ماشینش فلانه و ... نگو پول آرامش نیست پسرت با پارگی پیشرفت کرده پول درآورده فلانی باز پشت پسرش بوده از صفر شروع نکرده 

یذره آروم شدم

پول خیلی خوبه پول شادی میره مگسان دور شیرینی میاره رفاه میاره احترام میارم همه چیزرمیاره اون‌ دوستی ۷م که میگه آرامش نمیاره و خوشبختی نمیاره یه جای کارش میاره واگرنه پول داشته باش رو سیبیل پادشاه نقاره بزن پول سلامتی هم میاره غذای سالم میاره بیمار باشی بهترین دکتر و دارو و خدمات رو میاره همه چیز میاره پول نداشته باشی یک تک نون دستت نمیدن اونایی که دیدید پولدار خوشبخت نیستن آرامش ندارن سلامت نیستن یه جای کارشون میلنگه وسلام ختم جلسه

افرین

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پول خیلی خوبه پول شادی میره مگسان دور شیرینی میاره رفاه میاره احترام میارم همه چیزرمیاره اون‌ دوستی ...

دقیقا

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!

پول خیلی خوبه پول شادی میره مگسان دور شیرینی میاره رفاه میاره احترام میارم همه چیز میاره اون‌ دوستی هم که میگه آرامش نمیاره و خوشبختی نمیاره یه جای کارش میلنگه واگرنه پول داشته باش رو سیبیل پادشاه نقاره بزن پول سلامتی هم میاره غذای سالم میاره بیمار باشی بهترین دکتر و دارو و خدمات رو میاره همه چیز میاره پول نداشته باشی یک تکه نون دستت نمیدن اونایی که دیدید پولدارن ولی خوشبخت نیستن آرامش ندارن سلامت نیستن یه جای کارشون میلنگه وسلام ختم جلسه

پول خیلی خوبه پول شادی میره مگسان دور شیرینی میاره رفاه میاره احترام میارم همه چیزرمیاره اون‌ دوستی ...

تکبیر✊🏻

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸
اینکه ابروی شوهرتو پیش مادرش میبری بدترین کار ممکنه 

من خودم طرفدار مادرشوهرا نیستم 

اما واقعا ایشونم تند رفته 

آخه این چه لحن حرف زدن با بزرگتره

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کلا این بحث بین شما دو نفر مسخره است. پاشید جمع کنید این حرفا رو ..شما هم دست بده به دست شوهرت زندگیتون رو بسازید. چه کار به عقاید مادر شوهرت داری؟

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند

فقط دلم میخواد اونی ک جواب داده علم بهتر است یا ثروت گفته علم و پیدا کنم و ی فس بزنمش😐

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2706