2733
2739

بچه ها من ۲۹ سالمه همیسه آرزوم بود عشقی توی زندگیم داشته باشم و عاشق هم باشیم یا با عشق ازدواج کنم ولی تا الان اتفاق نیوفتاده و کلا ادم بدشانسی هم هستم و هیچ پسری هم ازم خوشش نمیاد بااینکه قیافه خوبی دارم و... همشم توی خونه ام و هیچ دوست و اشنایی ندارم

اینا به کنار

من همیشه دوست داشتم مهاجرت کنم ولی حالا که ۲۹ سالم شد همه چی برام رنگ باخته 

دلم میخواست برای مقطع دکتری مهاجرت کنم ولی خیلی بی انگیزه ام به خودم میگم باید زودتر میرفتم و چقدر تا حالا وقت کشی کردم و سنم بالا رفته.همش فکر میکنم دیگه نه شانس عشق و ازدواج دارم نه مهاجرت

فقط میخوام گریه کنم😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گریه کن گریه قشنگه 

خب چراعشق بعدازدواجوتجربه نمیکنی شیرین ترم هست بایکی که ازش خوشت میادوملاک هاتوبرای همسری داره ومیدونی پتانسیل عاشقش شدنودادی ازدواج کن خوشمزه ترم هست اینجور ازدواجی 

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)

اگ خاستگار خوب داری باهاش اشنا شو منتظر رابطه غیر سنتی نباش

سعی کن خیلی تو اجتماع باشی سرکار برو کافه زیاد برو با دخترا جاهای تفریحی برو چار نفر ببیننت

اگرم خاستگارات کم هستن با مامانت مراسمات مذهبی برو زنا بهم دیگ معرفی میکنن خاستگار