2733
2734

خوبه؟

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سریالای ایرانی نگاه نکن پیشنهادم اینه به جای اینکه سه سال دیگ بهش پی ببری امروز پی ببر ک کارگردان های سریالای ایرانی خودشونم نمیدونن دارن چیکار میکنن تا اواسط سریال خوب پیش میره بعدش یهو گیرپاچ میکنن 

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
سریالای ایرانی نگاه نکن پیشنهادم اینه به جای اینکه سه سال دیگ بهش پی ببری امروز پی ببر ک کارگردان ها ...

هم خارجی میبینم هم ایرانی

ایرانی خوبم کم نداشتیم

شهرزاذ 

خاتون

فیلمای سعید روستایی 

اینا بد نیستن

قشنگه ولی احتمال۹۰درصد زنه قاتل نیست

اره اما دیدی چطور گریه میکرد وقتی راجب اذیتای شوهرش میگف؟

ممکنه فقط شوهرشو کشته باشه و بخواد خودشو جا افعی تهران جا بزنه ک اون هنوز وقت داشته باشع بقیه اونایی ک بچه هارو اذیت میکنن بکشه

هم خارجی میبینم هم ایرانی ایرانی خوبم کم نداشتیم شهرزاذ  خاتون فیلمای سعید روستایی  ا ...

سریال خارجی اکشن معرفی کن نگا کنم قسمتاشم زیاد نباشه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
اره اما دیدی چطور گریه میکرد وقتی راجب اذیتای شوهرش میگف؟ ممکنه فقط شوهرشو کشته باشه و بخواد خودشو ...

والا چی بگم ازاونجایی که شوکه شد ارمان گفت تو دروغ گوی خوبی هستی میگم فقط شوهرشو بخاطر اذیتاش کشته وداره وقت می خره،حالا مث سریال پوست شیر که طفلی هی گفتن رضا قاتله 😂😂واسه اینم هزار تا حدس وگمان هست

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706