2733
2739

خیلیییی باکلاسه و من تابحال ب همچین ادمی قرار نذاشته بودم

چن سری میگه بریم و من هر سری واقعا کار داشتم و نتونستم این سری رو هم نمیتونم رد کنم دیگ زشته

از یه طرف نزدیک پریودیمه و کلی جوش زدم روی صورت و بینیم ابروهامو باید اصلاح کنم ولی فردا جمعس لباس ندارمممم وای چیکار کنم 😥 نمیتونمم رد کنم چون میگم چندین سریع ک میگه من هی رد میکنم وخودمم خوشم میاد ازش نمیتونم رد کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

صورتتو خودت می تونی اصلاح کنی ولی بعضی آرایشگاه ها صبح جمعه هم باز هستن 

یعنی هیچی لباس مناسب نداری ؟ شاید خودت اینطور فکر می کنی

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

حالا اینبارو یجور برو ولی بعدا یه موقع هایی رو امتحان کن خودت بگو بریم بیرون که جبران شه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

یه لباس معمولی که داری نداری؟ 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2740