2733
2734
عنوان

بزرگ ترین مشکل زندگیتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1972 بازدید | 129 پست
عزیزم خداوند بقلبت صبر بده

قربونت عزیز قلبم

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته بچه شوهرمه ولی دیگه ازاول بامن بوده برام سخته شرایطش

خیلی خیلی اشتباه کردی که باهمچین موردی ازدواج کردی .من که بچه خودمه نمیتونم تحملش کنم تو دیگه چی میکشی

کاربر گرامی پست شما غیراخلاقی می باشد👹👹
خیلی خیلی اشتباه کردی که باهمچین موردی ازدواج کردی .من که بچه خودمه نمیتونم تحملش کنم تو دیگه چی میک ...

اره خیلی سخته شوهرمنم موقع ازدواج ازم دخترش رو پنهان کرد بعداز۹سال هنوزم نتونستم کناربیام ولی چاره ای ندارم به خاطر رضای خدا باید بپذیرم شرایط رو

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
بچه شوهرت دختراتو اذیت نمیکنه ؟

ن اذیت نمیکنن پسرشوهرم که همش مشغول بازییه ۱۱سالشه یکم شیطونه ولی کاری به بچه هام نداره دخترش هم که مریضه فقط یه گوشه می شینه بیشتر من اذیتم بخاطرهای شخصی دختره ولی اذیت انچنان ندارن

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2706