2733
2739

کثافت یه هیکلی داره بارداره ۸ ماه ولی هیکلش خیلی خوشگله من همش پیش خودم میگفتم چه هیکلی داره ولی خودش بخوطر اینکه لاعره افسرده س🫤🫤🫤🫤بعد لاغر نیستا توپره باسن پهن کمر باریک بقیه اندامشم عالیه اینجا همه دوسدارن چاق باشن ولی این خیلی اوکیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
نمیخام باهاش قهرم😂 

😐😂اذیت نکن عروس

موشک به چه دردی میخوره ؟                        +اونهایی که دهن گشادی دارن و هروز یه تهدیدی میکنن یه مقدار میدوزه اینهارو😂(سردار حاجی زاده😎)
😐 بده

اولا اینکه درسته الان مد شده مثلا پسرا دوس دارن لاغر باشه همسرشون

ولی اینا همش ظاهریه،واسه اون اوله عاشق شدنه

و کلا اگه توپر باشه یاهمان تپل (نه چاق البته)بیشتر توی طول زندگی میپسندنش

اولا اینکه درسته الان مد شده مثلا پسرا دوس دارن لاغر باشه همسرشون ولی اینا همش ظاهریه،واسه اون اوله ...

شوهرشو نمیدونم چی دوسداره ولی هیکلش توپره کمر باریک باسن پهن ولی دوسداره چاق باشه در صورتی ک عالیه نمیدونم چ فکری میکنه پیش خودش ...و در مورد قهر کردن من اینکه خیلی دخالت میکرد الکی اوقات تلخی میکرد شر درست میکرد به چیزی ک بهش مربوط نبود من هیچی نگفتم تا اینکه جوش اوردم و خیلی حرفای بدی بهم زد الکی پای بابامم وسط کشید گفت یه حرفی زده اون روحشم خبر نداشت فحش داد بد و بیراه گفت منم هرچی از دهنم در اومد گفتم و قطع ارتباط الانم فقط حرف نمیزنم باهاش قلبم راحت شده مشکلی ندارم باهاش آشتی کنم  الانم قهر اونجور نیستم ک تنفر باشه خونه مادرشوهرم میریم فقط حرف نمیزنیم باهم 

2706