2737
2739
عنوان

ناباروری و حسادت و حال خراب

6807 بازدید | 63 پست
سلام ، نمیدونم چی بگم فقط میخوام درد دل کنم ، حالم بد ، تو اقوام همه هم سنای من و دختر فامیل و عروسا باردار شدن و مشکلات دارم برای بارداری البته سنی هم ندارم ولی نمی دونم چرا حس حسادتم بر انگیخته شده تو هفته گذشته دختر داییم زایمان کرد ، حال من خراب تر شده ، همش توکل میکنم به خدا و خدا رو شکر میکنم ولی باز اروم نمیشم امروز یکسال که در جستجو بچه هستم اخه چرا خدا دوست داره که بنده شو اذیت کنه، بابا خیلی ها بچه نمیخوان و خدا ناخواسته بهشون میده پس چرا به ماهایی بچه میخواییم نمیده...
کاش حسرت چیزی به دل هیچ کس نمونه تا بخواد غصه بخوره الهی آمین
خواهر رو برادرم هم بچه دارن خدارو شکر پس چرا من با ید این جوری بشم تو خانواده شوشو هم همین طور همه خداروشکر بچه های صحیح و سالم دارن فقط منو شوشو مشکل داریم که اونم جزیی ولی چه را خدا به ما نی نی نمیده رو نمیدونم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا دوستم بعد از هفت سال که بچه نمیخواست یک شبه تصمیم به بچه دار شدن میکنن و الان هم باردار خدارو شکر ، خوب خدا جون منم ادم همونی که خودت خلق کردی ، پس چرا میخوای نتونم نفس بکشم همش تو حسرت باشم اخه چرا....
2731
مانی شکر کم که سالمین

ما هم سه سال و اندیه اما اصلا حسادت نمیکنم اگه بگم ناراحت نمیشم شاید راست نگفتم اما حسادت نه !

این احساسات رو دور کم از خودت بالاخره که چی ! همه مامان میشیم بابا

بچه داری هم غصه میخواد ؟
ممنون عزیزم
مشکل ناباروریت چیه؟

من تنبلی تخمدان داشتم و گاهی تا 3 ماه، سه ماه و نیم هم پریود نمیشدم
1 ماه ویتاگنوس خوردم و آیه 31 سوره رعد رو به کمرم بستم معجزه کرد

حدود یک سال و نیم هم تو اقدام بودم
... 
2740
حس ای بدی که دارم تمام وجودم و گرفته خیلی ببخشیدا حالت تهوه گرفتم دوست دارم داد بزنم گریه کنم ولی هم اشکم خشک شده هم راه گلوم بستس....
واای عزیزم
درکت میکنم... اما به این فکرکنکه هنوز فقط 24 سالته گلم، خیلی وقت داری
برو بگرد،مسافرت برو، خوش باش... از این فکرا هم بیا بیرون

به نظرم تو هم ویتاگنوس بخور هیچ ضرری هم نداره، به گیاه زنان معروفه
... 
تمام سعی دارم میکنم که بهش فکر نکنم ولی یه هفته خوبم چند روز حالم بده ولی خیلی بهم سخت میگذره چون همه چیز میریزم تو خودم
چون نمیخوام شوشو رو ناراحت کنم یا مامانم یا خواهرام و به همین خاطر هیچی به اونا نمیگم الان دلم داره میترکه
همسایمون 7 سال بود ازدواج کرده بودن و بچه دار نمیشد . بی خیال زندگی میکردن . پارسال یهو حامله شد . خودشم 4 ماهه بود فهمید . الانم پسرش دنیا اومده .

عمه خودم هم بعد از 13 سال شانسی بچه دار شد .
بابا غصه نخور . یه سال که چیزی نیست . به نظرم همین استرست باعث میشه که طول بکشه .
سعی کن به بدنت تلقین کنی