2737
2739
عنوان

چطوربامامانم اشتی‌کنم الهی

258 بازدید | 18 پست

مجردم تازه به خاطرمسائلی ازم عصبانی شدوخیلی عصبانیه حتی دعای بدمیکرد حتی منواروم هم زدازعصانیت چیکارکنم دارم خودمولعنت میکنم‌ اول صبحی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو براش چای درست کن قلقلکش بده

هروقت بحثمون میشه چون من عصبیم مامانم میاد از دلم درمیاره دردش به عمرم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2738

اگه میتونی برو یه شاخه گل بخر و ببین بیشتر کجاست(معمولا بیشتر تو آشپزخونه)؟ جوری که خودش ندونه بوس و بغلش کن و ازش معذرت بخواه🤍🥰

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 

کارای خونه رو بکن . نامه بنویس . براش نماز والدین بخون. شوخی خنده کن . مثلا ( میدونم قدیمیه و خب برای روابطه رمانتیک هست اما من خودم به مامانم و داداشمو ابحیم قبلا گفتم ) مامان میدونی چرا مردم فکر میکنن زمین ۱ ماه بیشتر نداره ؟ مامانت یا جواب نمیده با میگه نه بعد میگی چون تا حالا تورو ندیدن.

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
کارای خونه رو بکن . نامه بنویس . براش نماز والدین بخون. شوخی خنده کن . مثلا ( میدونم قدیمیه و خب برا ...

چه مهربونید. خوشبحالتون من اخلاقم بده تندخو و عصبی .خیلی بدم میاد از این اخلاقم

علتش هم برمیگرده به بچگی ام ی خواهر پشت سری داشتم خیلی من رو با اون مقایسه میکردن هرجا میرفتم باور کنید تا حالا رو تاثیر داشته

2706