2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین مشکلو دارم . مخصوصا که روزها پیش هم نیستیم شبها بغلم میکنه انگار همه دنیارو بهم میدن. میترسم شبم جدا بخوابه دیگه هیچ رابطه عاطفی بینمون نباشه. ولی از یه طرفم با هم خوابیدنمون اشتباهه. هر چی بگذره جدا کردنشون سخت تر میشه.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
2728
سلام شیرین جوون ممنون من که همش در حال کار خونه بودم. معمولا 5شنبه ها اساسی خونه تمیز می کنم.

سحر که رو تخت ما میخوابه. تختش تو اتاقمون جا نمیشه. اگه بشه هم دیگه رفت و آمد سخت میشه.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
2738
نه هنوز. 5 شنبه رفتم بازار سنتی ستارخان یه دست لباس واسه تو خونه خریدم .

یه روز باید برم اریکه فرشتگان ببینم چیزی داره یا نه. شما خریدی؟
آره بخدا من 5 شنبه تمیز می کنم جمعه انگار نه انگار بازم همه جا بهم میریزه.

خونه ما هر جا پا میذاری اسباب بازی و ریخت و پاشای سحر خانمه.