2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین مشکلو دارم . مخصوصا که روزها پیش هم نیستیم شبها بغلم میکنه انگار همه دنیارو بهم میدن. میترسم شبم جدا بخوابه دیگه هیچ رابطه عاطفی بینمون نباشه. ولی از یه طرفم با هم خوابیدنمون اشتباهه. هر چی بگذره جدا کردنشون سخت تر میشه.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
2731
سلام شیرین جوون ممنون من که همش در حال کار خونه بودم. معمولا 5شنبه ها اساسی خونه تمیز می کنم.

سحر که رو تخت ما میخوابه. تختش تو اتاقمون جا نمیشه. اگه بشه هم دیگه رفت و آمد سخت میشه.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
2740
نه هنوز. 5 شنبه رفتم بازار سنتی ستارخان یه دست لباس واسه تو خونه خریدم .

یه روز باید برم اریکه فرشتگان ببینم چیزی داره یا نه. شما خریدی؟
آره بخدا من 5 شنبه تمیز می کنم جمعه انگار نه انگار بازم همه جا بهم میریزه.

خونه ما هر جا پا میذاری اسباب بازی و ریخت و پاشای سحر خانمه.