2737
2739
عنوان

قانون جذبی ها بیاین لطفا

136 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها ، میگن باید هرچی که میخای و تجسم کنی بعد هم تلاش ، من میخام خودمو تو کشور مورد علاقم تجسم کنم  واسه مهاجرت اما نمیدونم کدوم کشوراصلا خوبه که بخام تجسمش کنم ، عاشق استانبول بودم اما بخاطر وضعیت اقتصادیش مجبورم به گزینه دیگه فکر کنم . میشه بگید چجوری کشور مورد علاقمو اصلا پیدا کنم که بتونم تجسمش کنم ؟ 

قانون جذب برا من کااااملا برعکسه 

من ب هرچیییییزی فکر کنم نمیشه

حتی اگه ب این فکر کنم الان پاشم برم اب بخورم یا تشنم نیس دیگه یا پام اصن میشکنه ک نرم یا اب نیست یا هرچیز دیگه ای

قانون جذب برا من کااااملا برعکسه  من ب هرچیییییزی فکر کنم نمیشه حتی اگه ب این فکر کنم الان پا ...

باید اول چیزی که میخای و بش فکر کنی بعد تجسم کنی البته با حال خوب جوری که انگار بهش رسیدی اصلا تصور کنی  لمسش میکنی و .. بعد تلقین و هربار بهش فکر کنی اما بهش وابسته نباشی و بعد یه مدت رهاش کنی و با توکل بخدا فقط براش تلاش کنی .. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید اول چیزی که میخای و بش فکر کنی بعد تجسم کنی البته با حال خوب جوری که انگار بهش رسیدی اصلا تصور ...

اخه راجب یچیز یا رو چیز نیست خودمو مثلا هرجا تصور کنم یا هرحرفی ک فکر کنم بهش یا هرکاری یا هرچیزی ک بهش فکر کنم نمیشه

2728
اخه راجب یچیز یا رو چیز نیست خودمو مثلا هرجا تصور کنم یا هرحرفی ک فکر کنم بهش یا هرکاری یا هرچیزی ک ...

فقط فکر و تصور خالی نمیشه باید واقعا باورش کنی حس خوب مدام تجسم مدام تلاش و توکل . همین الانم میگی نمیشه به چیزای کوچیکی که اتفاق افتاده برات فکر کن بخاطرش هم شکرگذاری کن اونم خ تاثیر داره تو روند جذب

اول استانبول جاست که میخایی بری؟؟؟

من عاشقشم بخاطر زیباییش هواش و .. من جای دیگه هم رفتم خب اینجا رو دوس دارم . 

ولی خب اقتصادش خوب نیست واسه همین کشور دیگه مد نظرمه تاپیک بخون یبار 😐

2740
والا برادر خانم بنده که ۱۳سال توش بود هممممش مینالید  الان یه ساله رفته امریکا میگه اون سالا ب ...

درسته خب ببین موقعیت ها فرق داره . جهنم یکی بهشت توئه شاید . من اصلا وضعیتشو که شبیه ایرانه مالی کاری ندارم کلا سر زیبایی و اینا گفتم وگرنه من قصدم مهاجرت به کشور دیگست که اقتصاد خوبی داره 

2706