2733
2739
عنوان

سرویس طلامو قرض دادم خواهر شوهرم ...

437 بازدید | 33 پست

دوستان عزیز و خواهرای گلم سلام 

من سال نود ازدواج کردم و همه مون میدونیم اون موقع ها طلا چقدر ارزون بود 

شوهر منم ته تغاری بود و کلا از ازدواج برادر های شوهرم چندین سال گذشته بود و پدرشوهرم دست و بالش باز تر بود ،برای خرید طلا سنگین ترین  سرویس اون طلا فروشی و برام خرید ...

حالا اینا بماند ...از اون دوازده سیزده سال تا به امروز من سالی یکبار از اون سرویس استفاده کردم تا اینکه خواهر شوهرم یکروز اومد و گفت عروسی یکی از فامیل های شوهرمه و سرویستو میدی من بندازم ...

راستش اولش یکم مردد بودم بعد گفتم مال دنیا چرک کف دسته و رو زده زشته ...خلاصکه بهش قرض دادم ...

قبل تحویل گردنبند و نگاه کردم و سالم سالم بود 

یک ماهی گذشت خواهر شوهرم هروقت میومد خونمون یا اتفاقی خونه پدرشوهرم منو میدید میگفت :وای یادم رفت سرویس و بیارم یا اگه میدونستم اینجایی سرویس و با خودم میوردم 🤨

تا اینکه یروز خودم بهش زنگ زدم گفتم فلانی دارم میرم مهمونی لطفا سرویس و با خودت بیار ..یکم مکث کرد گفت من امروز خونتون نمیام  مسیرم اون ورا نیست 🤨گفتم پس خودم میام 😐گفت نه نه الان خودم میارم 

یک ساعت بعد زنگ و زد همونجا در حیاط جعبه سرویس و داد دستم و هرکاریش گردم نیومد داخل گفت قراره برم خونه خواهر شوهرم مهمونی 😐دخترش هی گریه میکرد بریم خونه دایی عمه که رفته مسافرت 😬

خلاصکه رفت ...بعد از سه روز خواستم برم مهمونی در جعبه رو باز کردم دیدم زنجیر سرویس شکسته و اندازه چند میل زنجیر کوتاه شده 😐رفتم تعمیرات طلا کفت پنج میلیون هزینه تعمیرشه 😐

الان میکم به خواهر شوهرم بگم سرویس پیش تو شکسته هی میگم نگم ....آدمیه اومدی یهو انکار کرد و همینو کرد یه دعوا بزرگ 

شوهرشم آدم تعصبیه میدونم زندگیشو جهنم میکنه 

به شوهرمم بگم میره به گوشش میرسونه باز بیشتر دعوا میشه 

باز میگم نکنه خوب چک نکردم و از اول پیش خودم شکسته باشه الکی به خواهر شوهرم تهمت نزنم 

این وسط موندم چیکار کنم 

لطفا کمکم کنید 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

برو بگو

تقاص آدم دروغگو هرچی باشه حقشه

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقصیر از خودت بودههههه خیلیم تابلوعه وقتی انقدز پیچونده یه گندی زده برای چی طلاتوووو میدی به کسی

اونم این همه مدت تازه وقتی داده اصلا چک نکردی

من بودم بهش میگفتممم به شوهرمم میگفتم دیگه هیچوقت کوفتم بهش نمیدادم

2742
2740

به خودش بگو 

بگو 5 میلیون هزینه تعمیرش شده، اگه میتونی کم کم بهم بده منم به هیشکی نمیگم

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706