2733
2734
عنوان

شوهرم همه چی رو برای مادرش میخواد

172 بازدید | 21 پست

بچه ها وضع مالیش عالیه حقوقش ماهیانه خیلی وقتا بالای ۱۰۰ میلیونه 

اول ازدواج گفت کار نکن من بهت میدم اما الان یه مبلغی میده میشه فقط پول کلاسهایی که زورکی ثبت نامم کرده بعد هم که میگم فلان چیز رو لازم دارم هی امروز و فردا میکنه یا مثلا میگه عین اینو که داریم یا میگه مگه قبلا نخریدم یا میگه اینی که میگی خرج داره باید صبر کنی 

ولی مادرش هر روز لیست خرید میده ۱ نفرم هست نه مهمونی نه چیزی هر چی میگه براش میخره  

دیروز گفتم خواهرم اینا روز عید میان یکم پول بده برم خرید کنم گقت کارتم خالی ۲ تا ۱۰۰ تومنی لای قرآنه بردار 😔 هیچی خودم رفتم خرید ۱ تومنم از کارتم دادم 

دیدم شب اومد ۲ کیلو ژامبون برای مادرش خریده بود گفت هوس کرده همون رو باور کن ۵۰۰ داده بود ، در صورتی که دکتر گفته اصلا نباید فست فود بخوره 

وقتی هم دیشب دید رفتم تو قیافه کلی باهام دعوا کرد که من میرم سر کار خسته ام تو هم بداخلاقی میکنی 

حالمم که بد میشه عین خیالش نیست اصلا هیچی ولی مادرش یه سرفه کنه کل داروخانه رو براش میخره میاره کلی بهش توجه میکنه 

خیلی دارم اذیت میشم 

اول ازدواج گفت کار نکن من خرجتو میدم .الان که زده زیر حرفش چرا باید بشینی یجا تا اقا اراده کنه پول بده یا نده؟برو سر کار تو خونه ام ب اندازه خودت کار کن بگو وقتی هردومون کار میکنیم بیرون تو خونه ام باید ب ی اندازه کار کنیم

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی چرا

چون زوم کردی ب رفتارش با مادرش

تو جایگاه خودتو داری اونم جایگاه خودشو

زوم کن ب رفتارهای خوبش با خودت

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
2742

شوهر منم تا وقتی سرکار میرفت همه ی حقوقش رو برا خانواده اش خرج میکرد از کرایه خونه تا خورد و خوراک ، بعدش هم کلا نرفت سرکار چون حقوق من واسه دوتا خانواده کافیه منم موندم چه خاکی تو سرم کنم با این انتخاب شوهر

شوهر منم تا وقتی سرکار میرفت همه ی حقوقش رو برا خانواده اش خرج میکرد از کرایه خونه تا خورد و خوراک ، ...

یعنی چی

میشینه خونه تو میری سر کار بعد خرج خانواده اونم تو میدی؟

خب این درست نیست

شوهرت خودش بره سر کار کو ن ش پاره بشه خرج خانواده اشو بده

چه پرووو

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
2740
اول ازدواج گفت کار نکن من خرجتو میدم .الان که زده زیر حرفش چرا باید بشینی یجا تا اقا اراده کنه پول ب ...

بخدا به کار بیرون نمیرسم آنقدر خونه کار داره هر روز کلی میوه میخره میگه آب بگیر یا کلی کار دیگه همیشه خسته ام 

میدونی چرا چون زوم کردی ب رفتارش با مادرش تو جایگاه خودتو داری اونم جایگاه خودشو زوم کن ب رفتارها ...

نداره رفتار خوب با من  از در میاد لبخندش همه توجهش مادرشه منم از خانوادم دورم خیلی دارم اذیت میشم

دقیقا مثل من

حاملم و تو کل حاملگیم چیزی هوس نکردم اما یه روزش واقعا دلم کوبیده میخواست میگفت پول ندارم اما همون موقع واسه بوتاکس پوست مامانش یکونیم پول زد

واسه عید هیچی هیچی نخریدم گفتم سایزم تغییر میکنه یه مانتو بود که هم واسه لاغرا مناسب بود هم واسه چاقا گفتم پول بده برم بخرم نداد گفت ندارم و یکی دو روز بعدش هفت تومن پول اجاره خونه مامانشو داد

بگو میخوام برم سر کار من نمیتونم هر روز سر هرچیزی دستم و درلز کنم سمتت ک آیا بپذیری یا نه. 

اصلا آنقدر وقتم رو میگیره که به خودمم نمیرسم تا ۱۱ خونس صبحانه لاکچری میخواد بعد ۲ میاد ناهار میخواد دوباره ۹ میاد شام میخواد همه هم باید خوب باشه 

2706