2733
2734
عنوان

هروقت مهمون برام میاد تپش قلب میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 33 پست
من فقط واسه یکنفر اینجورم چون انرژی منفیش واسم زیاده تازه مزه غذا رو هم نمیفهمم دو قاشق میخورم بعد ...

خوبه تو بازم میز میچینی برا خودت من فثط رسیدم بعدش بچه هامو شام بدم

برنامه زندگیم که بهم میخوره اعصابم خورد میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم اینطور بودم تااینکه یبار باوجوداینکه کلی خودمو اذیت کردم مهمونام رفته بودن پیش کسی بد غذاموخونمو گفته بودن خیلی سوختم گفتم من چه بدوبدو کنم چه نکنم اینامیخوان حرف بزنن الان اصلا هول نمیشم بدرک چه اهمیت دازه چه فکری میکنن

من اگه مهمون دیر خبر بده یا سر زده بیاد اینجوری میشم  اگه به موقع خبر بده همش از صبح تا شب بدو ...

مشکل اینجاست که میگن ما نمیخوایم تو زحمت بیافتی از فبل نمیگن

یه ساعت قبل اومدن زنگ میزنن

حالا لامصب من بچه هامو عوض کنم لباس بپوشونم تو این یه ساعت

اجیل و میوه و شربت بچینم

خونه جارو برقی بکشم خودم لباس بپوشم 

کدومو انجام بدم😑

استرس زیاد ... اگه ریلکس باشیم هیچوقت اینطوری نمیشه

آره واقعا استرس خیلی بده.. خوشبحال اونها که همیشه ریلکسن

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
خوبه تو بازم میز میچینی برا خودت من فثط رسیدم بعدش بچه هامو شام بدم برنامه زندگیم که بهم میخوره اعص ...

بچه ها که خود خود معرکه هستن تو مهمونی شام نمیخورن بعدش مکافات شام دادن دهنشونو داری اه

منم دورم شلوغ باشه روانی میشم واسه همین شبی که مهمون دارم ظهر ناهار نمیتونم بخورم فقط قهوه و انرژی زا میخورم که مثل چی کار کنم😑

منم اینطور بودم تااینکه یبار باوجوداینکه کلی خودمو اذیت کردم مهمونام رفته بودن پیش کسی بد غذاموخونمو ...

همین اعتماد بنفس نوارم میگم حالا چه فکری راجب من میکنن

تا اینه دستشویی رو تمیز میکنم سریع

مشکل اینجاست که میگن ما نمیخوایم تو زحمت بیافتی از فبل نمیگن یه ساعت قبل اومدن زنگ میزنن حالا لامص ...

اره واقعا منم همیشه از دست اینجور آدمای بی ملاحظه حرص میخورم اونا می‌خوام تو اذیت نشی ولی نمیدونن چه استرس و خجالتی بهت میدن مخصوصا اگه بچه کوچیک داشته باشی 

چون خونه ای که بچه باشه هیچ وقت تمیز نیست هیچ وقت هم میوه و آجیل شیرینی نمیمونه 

شام هم نبودن تازه

شام هم نبودن اینقدر استرس داشتی؟؟؟ عزیزم من عمده استرسم سر غذاس شوهرم به کمتر از سه نمونه راضی نمیشه اونم هرکدوم با تزیین و مرتب یه قاشق طاق سر سفره باشه خون به پا میکنه پیش غذا و ژله و سه نمونه سالاد و هزار ادای دیگه….یعنی قشنگ سه روز میدو ام واسه همین استرس میگیرم

اره واقعا منم همیشه از دست اینجور آدمای بی ملاحظه حرص میخورم اونا می‌خوام تو اذیت نشی ولی نمیدونن چه ...

تازه تا ۲شب نشست که اون دخترشم با شوهرش بیاد ینی دیگه کلافه شده بودم بچه هام غذا نخورده گشنه گریه میکردن نمیدونی🥺

اره واقعا منم همیشه از دست اینجور آدمای بی ملاحظه حرص میخورم اونا می‌خوام تو اذیت نشی ولی نمیدونن چه ...

تازه تا ۱۲ شب نشست که اون دخترشم با شوهرش بیاد ینی دیگه کلافه شده بودم بچه هام غذا نخورده گشنه گریه میکردن نمیدونی😢