2733
2734
عنوان

اگه بچتونو تو مدرسه کتک بزنن واکنشتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 27 پست
چطوری بدون هیچ عملکردی وایسادی😐 امروز میرفتی مدرسه پدرشو در می اوردی اخه ینی چی عین شهر هرت زده بچ ...

من تازه موقع افطار فهمیدم پسرم شلوارک پوشید دیدم یکم بالاتر از زانوش کبوده و جای دندون هست وحشت کردم گفتم چی شده گفت یکی از بچه ها اومد پامو گاز گرفته مثل سگ هار

درحضور معلم و مدیر میشه بچه رو کتک بزنی؟  هرچی خودمو آروم میکنم ولی باز آتیش میگیرم

اره باورکن من میزنم چون طاقت ندارم اعصاب هم ندارم خواهرم تو مدرسه جدید رفته بود بعد یه اکیپ اذیتش کردن تهدیدیش کردن و هزارتا داستان رفتم مدرسه به معاون گفتم اونم گفت به ما مربوط نمیشه گفتم اوکی صبرمیکنم بعد مدرسه حسابشون میرسم بعدش به شما مربوط نیست معاون گفت نه نباید اینکار کنید گفتم حرف نزن به تو مربوط نیست خلاصه به اونا گفته بود بعدش با آبجیم دوست شدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول میرم اون بچه رو هم صدا میکنم دلیل دعوارو میپرسم،از دوستاشونم میپرسم تا ببینم مقصر کیه... بعد تصم ...

ببین عزیزم دعوا نبوده پسرم تو زنگ تفریح رو پله نشسته بود همکلاسیش اومده افتاده رو پاش و گازش گرفته. به معلمش اطلاع دادم گفت اون همه بچه هارو اذیت میکنه کتک میزنه و خانواده درستی نداره

وقتی شرایطشو بهم گفت واقعا نمیدونم چکارکنم اون بچه گناهی نداره تربیتش درست نبوده

2731
من تازه موقع افطار فهمیدم پسرم شلوارک پوشید دیدم یکم بالاتر از زانوش کبوده و جای دندون هست وحشت کردم ...

الله و اکبر ادم فحشم نمیشه داد، اخه ینی چی گاز گرفته از کدوم خراب شده اومده😐

وای اسی سه روووز باید صبر کنی تا بری مدرسه من بجای تو دارم میترکم

من تواین مورد بی جنبه ام

مدرسرو روسرشون خراب میکنم

ی مامانم ک توشهرغریبم و ب شدت باوجود ی بچه دست تنهام و اذیت میشم ی وقتاانقد بچم ازهرلحاظ اذیتم میکنه میشینم ب حال خودم گریه میکنم😭💔براآرامش حالم ی صلوات دوس داشتی بفرس ممنون دوستمپسرم...منو باباعاشقتیم😍قول میدیم بهترین زندگیوبرات درست کنیم😘بدون هیچ کموکسری😊مرسی ک بااومدنت زندگی مارو شیرین کردی🍯تو انرژی مثبت مایی🧲🖇️جون اضافه مایی واسه ادامه این زندگی♾️هرچی آرزوی خوبه مال توووووونازپسرم🧿💙
من تواین مورد بی جنبه ام مدرسرو روسرشون خراب میکنم

منم کلا درمورد بچم بی جنبه و بی اعصابم ولی در حضور معلم و مدیر بی شخصیتیه بخوام دعوا کنم ضمن اینکه نمیتونم بزارم اون پسره به همین رفتارش ادامه بده و تلافی نکنم