2737
2734
عنوان

مجردین محترم دهه شصت بیاید دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5272 بازدید | 223 پست
۶۷

سنت بالا هم نیست....همکارهای من ۶۲ و ۶۱ هنوز مجردن

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم اومدم🖐

سلام عزیزم خوش اومدی. بیا برنامه بریزیم امسال بریم خونه بخت خوب

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
سلام عزیزم خوش اومدی. بیا برنامه بریزیم امسال بریم خونه بخت خوب

فدات ممنونم. منکه موافقم حالا چطوری؟

سخت محتاج دعای شمام 🥺 سال ۱۴۰۳ یعنی حاجت روا میشم؟!!لطفا برای گشایش بختم ی صلوات بفرستید انشالله شمام حاجت رواشین💫🙏🌹
2731
فدات ممنونم. منکه موافقم حالا چطوری؟

امسال مدل افکارمون برخلاف سالهای قبل باشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
امسال مدل افکارمون برخلاف سالهای قبل باشه

من هرسال شبای قدر خیلی دعا میکردم امسال هر سه شب ب بخدا گفتم خودت بجای من دعا کن التماس دعا از خودت

سخت محتاج دعای شمام 🥺 سال ۱۴۰۳ یعنی حاجت روا میشم؟!!لطفا برای گشایش بختم ی صلوات بفرستید انشالله شمام حاجت رواشین💫🙏🌹
من هرسال شبای قدر خیلی دعا میکردم امسال هر سه شب ب بخدا گفتم خودت بجای من دعا کن التماس دعا از خودت

من خیلی وقته بیخیال دعای شب قدرم

2738
ولی موافقم عزیزم . 

فکرت را از اینکه مجردی و کسی نیست عوض کن منظورم اینه از درون گرفته نباشی بر عکس حس کن به مورد با ویژگیهای مدنظرت رسیدگی و متاهلی حالت اونموقع چطوره؟سعی کن اون حال را درون خودت بساز

فکرت را از اینکه مجردی و کسی نیست عوض کن منظورم اینه از درون گرفته نباشی بر عکس حس کن به مورد با ویژ ...

اره چند باری فک کردم و جالب اینکه نتونستم عمیقا متمرکز شم. ولی حالا که تاپیک زدی بنظرم باعث میشه انگیزه بیشتر شه و باید شروع کنم 

اره چند باری فک کردم و جالب اینکه نتونستم عمیقا متمرکز شم. ولی حالا که تاپیک زدی بنظرم باعث میشه انگ ...

عمل مهمه نه حرف. این همه سال اون مدلی زندگی کردیم دو ماه برعکسش زندگی کنیم.

عمل مهمه نه حرف. این همه سال اون مدلی زندگی کردیم دو ماه برعکسش زندگی کنیم.

👍

پروفایلت وااای😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂

میکاپ کنمم دافن💐آرایشو پاک کنمم دافم.                    گلهای بهاری خود ب خود شکوفا میشوند و دیداری دوباره درراه است