2752
2734
عنوان

مجردین محترم دهه شصت بیاید دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5284 بازدید | 223 پست
ممنون عزیزم. دهه شصتی ها عشقن

از ازدواجتون راضی هستید؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از ازدواجتون راضی هستید؟

اره عزیزم. ازدواجم سنتی نبود از قبل شناخت داشتم 

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
اره عزیزم. ازدواجم سنتی نبود از قبل شناخت داشتم 

خدا را شکر

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2731
به نظرم اگه موقعیت ازدواج خوب پیش نمیاد سعی کن خودت و با شرایط موجود وفق بدی خیلی ها رو میشناسم با م ...

آره عزیزم موافقم باهات همینطوره که میگی

انشالله برا شماام همیشه همه چیز همون طور پیش بره که خودت میخوای❤️

آره عزیزم موافقم باهات همینطوره که میگی انشالله برا شماام همیشه همه چیز همون طور پیش بره که خودت می ...

ممنون عزیزم😍

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
من همینطور  دیگه همه ازم ناامید شده بودن😁

خوبه که سوپرایزشون کردی   

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
من همینطور  دیگه همه ازم ناامید شده بودن😁

متولد چندین

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2706