2733
2734
عنوان

من بااااااااید لاغر بشم پدرشوهرم بهم‌گفت.......😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 49 پست
رژیم کتوژنیک نمیدونم دقیق اسمش اینه یا نه بردارم گرفت یه بار خیبلی کم کرد اما ولش کرد باز اومد سرجاش

اره درسته اسمش 

ولی خیلی رژیم سختیِ

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
تو بازداری ؟ نه عزیزم بخاطر ویار نزدیک ۴ کیلو کم کردم البته غم فوت بابام بی تاثیر نبود  ولی کا ...

ایشالله.البته اگه خودت چاق نشی وزناضافه شده بلافاصله بعداز زایمان برمیگرده

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم قدم ۱۷۳ شده بودم ۹۰ . رفته بودم مانتو بخرم هر چی میپوشیدم شکمم میزد بیرون دیگه مانتو نخریدم برگشتم گفتم باید رژیم بگیرم تو سه ماه شدم ۷۳ کیلو . دیگه همه گفتن بسه خیلی لاغر شدی دیگه رژیم ول کن . تجربه مو بهت بگم اول حرف پدر شوهرت ول کن . مثل من رژیم سخت نگیر . چون به بدنت آسیب میزنی صورتت خیلی لاغر میشه 

با پیاده روی و حذف چیزای مضر شروع کن مثل نوشابه کره شکر شیرینی کیک و.... بعد که عادت کردی به پیاده روی غذات کم کم کاهش بده . من یهو از وعده ای دو بشقاب کرده بودم ۶ قاشق برنج . ولی این اشتباه محض . چون به سرعت وزنت میاد پایین دوباره چاق میشه . زندگی نشسته نداشته باش . خودت با نظافت خونه سرگرم کن. من ساعت میگیرم اهنگ میزارم میگم دو ساعت باید خونه تمیز کنم .‌هم خونه م مرتبه هم تحرک دارم هم آرامش تو خونه مرتب بیشتره . سمت قرص لاغری هم نرو 

تو دوران رژیم مولتی ویتامین و قرص آهنم بخور

2731
ایشالله.البته اگه خودت چاق نشی وزناضافه شده بلافاصله بعداز زایمان برمیگرده

توکل بر خدا به سلامتی تموم بشه والا برای من لاغری مثل آب خوردن 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷