2733
2739

سلام دوستان

یکی از عزیزانم عاشق یه خانم وکیل معروف تو شهرمون شده 

ایشون معلم ادبیات هستند و فوق العاده احساساتی و مهربون 

باتوجه به این ویژگی ها من فکر میکنم این خانم جواب مثبت نده ، ولی نمیدونم پا پیش بذاریم یا نه...

شما نظرتون چیه؟بنظرتون جایگاه یه خانم وکیل در جامعه چطوریه؟ اینکه شغل همسرشون معلم باشه بعدامشکل ساز نمیشه؟

چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا ...تو به اندازه پروانه شدن زیبایی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مشکلی نداریم فقط با همکارای خودمون نمیسازیم اصلا دوتا وکیل زیر یه سقف نمیتونن با هم زندگی کنن😁🤭

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2740

دیدم بیشتر با هم تیپای خودشون ازدواج میکنن با همه احترامی که واسه شغل‌ها قائلم به نظرم زندگی با بچه های قضایی زندگی هست با دردسرهای فراوان چون همش با بحث و درگیری و مشکلات مواجهند بندگان خدا ولی از لحاظ اجتماعی لول بالایی دارند بی شک نباید روحیه لطیفی هم داشته باشن از بس با مشکلات مردم سروکله می‌زنند این آشنای شما که روحیش حساسه شاید اذیت بشه به لحاظ درامد هم بالا هستند اکثرشون

شانس خودشو امتحان کنه اخه ی معلم دیدم تازگیا زن دکتر گرفته

منم یه دختر داروساز بود با مهندس ازدواج کرد،فکر کن پسره احسان علیخانی دختره رابعه اسکویی،خداشاهده همه فهمیدیم به خاطر موقعیتش گرفتش‌  

2706