2733
2734

سلام دوستان

یکی از عزیزانم عاشق یه خانم وکیل معروف تو شهرمون شده 

ایشون معلم ادبیات هستند و فوق العاده احساساتی و مهربون 

باتوجه به این ویژگی ها من فکر میکنم این خانم جواب مثبت نده ، ولی نمیدونم پا پیش بذاریم یا نه...

شما نظرتون چیه؟بنظرتون جایگاه یه خانم وکیل در جامعه چطوریه؟ اینکه شغل همسرشون معلم باشه بعدامشکل ساز نمیشه؟

چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا ...تو به اندازه پروانه شدن زیبایی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

مشکلی نداریم فقط با همکارای خودمون نمیسازیم اصلا دوتا وکیل زیر یه سقف نمیتونن با هم زندگی کنن😁🤭

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

دیدم بیشتر با هم تیپای خودشون ازدواج میکنن با همه احترامی که واسه شغل‌ها قائلم به نظرم زندگی با بچه های قضایی زندگی هست با دردسرهای فراوان چون همش با بحث و درگیری و مشکلات مواجهند بندگان خدا ولی از لحاظ اجتماعی لول بالایی دارند بی شک نباید روحیه لطیفی هم داشته باشن از بس با مشکلات مردم سروکله می‌زنند این آشنای شما که روحیش حساسه شاید اذیت بشه به لحاظ درامد هم بالا هستند اکثرشون

شانس خودشو امتحان کنه اخه ی معلم دیدم تازگیا زن دکتر گرفته

منم یه دختر داروساز بود با مهندس ازدواج کرد،فکر کن پسره احسان علیخانی دختره رابعه اسکویی،خداشاهده همه فهمیدیم به خاطر موقعیتش گرفتش‌