2733
2739
عنوان

هر کی خیانت دیده بیاد

1188 بازدید | 73 پست

واقعا راه حل میخوام توی شرایط بدی هستم 

شوهرم میدونم که با کسی هست و خودشم میدونه که میدونم 

همه نیاز هاش از همون طرف رفع میشه

آخرین بار بحثم شد من گفتم از طریق پزشکی قانونی میتونم ثابت کنم باهام رابطه نداری و شاید بتونم حق طلاق بگیرم 

چند روز پیش من خواب بودم و از تو خواب کشوندمو و رابطه ....برقرار شد 

از اون روز به بعد هییییچ میلی نداره دوباره حتی مواظبه دست به بدنم نخوره 

من سه تام بچه دارم حس می کنم پدر خوبی هم نمیتونه باشه دیگه جدیدا توی رفتاراش میفهمم خیلی بی مسئولیت شده 

الان نمیدونم چجور رفتار کنم چکار کنم که سمتم کلا نیاد از طرفی طلاق عاطفی بچه هام خیلی افسرده میشن ،البته اخلاقش جوریه که ناخودآگاه میری توی طلاق عاطفی چون اجازه ی حرف زدن نمیده بهت...

الهی که خیر نبینن که بخاطر یه هوس زندگی چندین نفر رو به گند میکشن 

شوهر من خیلی بد اخلاق بود نمیدونم اون زن با چه زبونی رفتار میکنه که با این وارد رابطه شده و همچنان هم مونده 

شایدم منو از اول دوست نداشته و اونو دوست داره💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرامش شما و فرزندانتون تو طلاق هست

هرچقدر زودتر اقدام کنید برای خودتون بهتره

حتما برای جمع اوری مدرک و... هم اقدام کنید

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2728
آرامش شما و فرزندانتون تو طلاق هست هرچقدر زودتر اقدام کنید برای خودتون بهتره حتما برای جمع اوری ...

فکر نکنم هیچ وقت آروم بگیرم چون بچه هام نمیتونم ببرم ، باید بذارم کنار پدرشون که اینجور رفتارایی داره

آرامش شما و فرزندانتون تو طلاق هست هرچقدر زودتر اقدام کنید برای خودتون بهتره حتما برای جمع اوری ...

حوصله اینکارارو ندارم تو این قانون تا بخوای ثابت کنی باید عمر دوباره بگیری از خدا اگه یه روز بخوامم برم فقط درخواست مهریه و طلاق میدم و تمام مهریه داد داد ندادم بدرک

حوصله اینکارارو ندارم تو این قانون تا بخوای ثابت کنی باید عمر دوباره بگیری از خدا اگه یه روز بخوامم ...

چون من شنیدم که اگر صلاحیت نداشته باشن بچه هارو به خودتون میدن

برای همین میگم خیانت رو ثابت کنید بهتره

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2738

رک بهش بگم هیچ وقت سمت من نیاد؟؟؟بهش بگم ازش بدم میاد، من دیگه ترسی ندارم که بگم یبار میره سمت بیرون ..

چون من شنیدم که اگر صلاحیت نداشته باشن بچه هارو به خودتون میدن برای همین میگم خیانت رو ثابت کنید به ...

سلاممم خوبی؟؟ منو یادته همون کاربره raرا هستم کاربریم تعلیق شد.

این یکی هم درحاله تعلیقه هعیب!!

خیلی حسه خوبی بهت دارم همیشه قشنگم زنده باشی🥺💜

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
رک بهش بگم هیچ وقت سمت من نیاد؟؟؟بهش بگم ازش بدم میاد، من دیگه ترسی ندارم که بگم یبار میره سمت بیرون ...

اره عزیزم حتما بگو

وقتی خودتو از دست یه ادم بی ارزش خلاص میکنی جسما و روحا برای شما خوبه

هرچند اذیت شدنتون هم تو این راه کاملا طبیعیه💔

از خدا میخوام به دلتون ارامش و بهترین راه براتون اتفاق بیفته💙

زندگی با همچین آدمی توهین به خودت و بچه‌ها ته بعدشم چطور فهمیدی داره خیانت میکنه؟ اتو داری ازش ...

میدونم 

ولی چکار کنم وقتی پول ندارم تو این گرونی بچه ها رو ببرم در خونه کی گدایی 

من میدونم شریک عاطفی و جنسیش نیستم دیگه ، فقط نمیدونم چجور جسمم رو نجات بدم 

اره عزیزم حتما بگو وقتی خودتو از دست یه ادم بی ارزش خلاص میکنی جسما و روحا برای شما خوبه هرچند اذی ...

اذیت شدنم فقط بخاطر سه تا بچه ام هست 

وگرنه هیچ خاطره خوشی از این آقا ندارم 

هیییییچ وقت پشیمون نمیشدم 

2706