2733
2734
عنوان

هر کی خیانت دیده بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1206 بازدید | 73 پست
خب مهریه تو بزار اجرا 

ممنونم که راهنماییم میکنید ، ولی من دنبال راهیم که کنار بچه هام باشم ولی نذارم به جسمم آسیب برسونه ، چحور بگم باهام رابطه نداشته باشه ، من مهریمو بذارم دردی دوا نمیکنه چون دیگه جام اینجا نیست و باید برم ، 

استان کرمانم ، مثلا چحور بترسونیش؟؟چجور ذدر شم ؟؟؟خب پارسال یه ماه رفتم ، عوض نشد ، این وسط بچه ها ت ...

معمولا سرشون به سنگ میخوره میان به التماس و گریه میفتن، خب ببین آخرین حرفتون چیه؟ گفته طلاق بگیرید چی؟ 

اون خانم دیگه کاریت نباشه یمدت اذیت شه ول میکنه خودش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا سرشون به سنگ میخوره میان به التماس و گریه میفتن، خب ببین آخرین حرفتون چیه؟ گفته طلاق بگیرید چ ...

شوهرم بود و نبودم براش اهمیت نداره ، میگه مهرتو ببخش حق طلاق میدم برو دنبال طلاقت اینقدر راحت طلبه که نمیخواد هیچجوره تو زحمت بیفته

ممنونم که راهنماییم میکنید ، ولی من دنبال راهیم که کنار بچه هام باشم ولی نذارم به جسمم آسیب برسونه ، ...

اتفاقا عاقلانه ست که بمونی خونه خودت و بالا سر بچه هات باشی. ببین سعی کن سر لج نندازیش فقط ب فکر خودت و بچه ها باش 

اگر رابطه خواست مخالفت نکن همراهی هم نکن. خودش سرد میشه

2731
شوهرم بود و نبودم براش اهمیت نداره ، میگه مهرتو ببخش حق طلاق میدم برو دنبال طلاقت اینقدر راحت طلبه ک ...

هیچوقت هیچوقت هیچوقت اینکارو نکن

بشین درست میشه مگه تو فکر میکردی اینجوری بد شه، خب خوبم میتونه بشه

اگه دیدی بن‌بست رسیدی، مهرت بگیر از جفتشون شکایت کن

اتفاقا عاقلانه ست که بمونی خونه خودت و بالا سر بچه هات باشی. ببین سعی کن سر لج نندازیش فقط ب فکر خود ...

آره برای همین میگم مهریه بذارم اجرا دیگه نمیتونم تو خونه ام باشم و همش بحث و درگیری ، کلا نسبت به من بی میل شده فقط چهل روز یا ماهی یباره که اونم میگم نمیخواد بیاد ،میگن احساسی داری تصمیم میگیری یعنی حس مادرانه یعنی حسی که مثلا زندگیت ندی به یه هرزه و این حرفا ولی عقل میگه باید بری 

نمیدونم خیلی حال بدیه خدا برا کسی نخواد 

روز به روز این عمرت رو بیهوده میگذرونی

هیچوقت هیچوقت هیچوقت اینکارو نکن بشین درست میشه مگه تو فکر میکردی اینجوری بد شه، خب خوبم میتونه بشه ...

نمیبخشم برای همین گفتم اون یه قصب هم بزن به نام خودت من نخواستم دیگه سر یه زمین بحث و کشا مشا کنم