2737
2739
عنوان

#special trade📈

98 بازدید | 11 پست

سلام.صبح بخیر.دوستانی ک ترید ارزدیجیتال میکنن حتما حواستون به ارز ORDi(usdt)  و NKN)usdt) باشه اینا تو میان مدت واسه سرمایه گذاری خوبن.

نقطه ورود مناسب برای۷۵_ ordi _۵۸ .پله ای خرید کنین

نقطه ورود مناسب برای nkn ۱۷_۱۹ 

امروز روز سختیه،فرداش سخت تر،پس فردا آسونه بشرطی که فردا شب جا نزنی.😉
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

از کارش راضی هستین ؟ منظورم اینه درآمدش خوبه ؟ میشه به‌عنوانه شغل خوب برای چرخاندن زندگی ازش استفاده کرد ؟  ریسک بالا نداره ؟ واینکه اگه به عنوان تنها شغل زندگی باشه میشه روی درآمدش حساب کرد ؟ ممنون میشم پاسخ بدین برام خیلی مهمه که پاسخش رو بدونم خیلی ضروری ؟

از کارش راضی هستین ؟ منظورم اینه درآمدش خوبه ؟ میشه به‌عنوانه شغل خوب برای چرخاندن زندگی ازش استفاده ...

نمیشه روش شغل مستقل گذاشت چون روند بازار اصلا معلوم نیست و حرفه ای هست ک برای سرمایه گذاری و دور زدن تورم و...میشه روش حساب کرد و همچین کمک به افزایش درامد.شغل مستقل خیر.

2738
اگه یه نفر تنها شغل تخصیصش ترید باشه حدودا ماهی چقدر درآمد داره ؟ 

اگ حرفه ای حرفه ای باشه ادمایی هست ماهی کمش ۵۰۰ میلیون دارن.برخیا تو فیوچرز در عرض یه ساعت ۱۰۰ میلیون سود میکنن البته این بستگی به روند بازار و مهارت اون فرد در حفظ و مدیریت سرمایه داره

ممنون که پاسخ دادین   فقط یه سوال دیگه اگه کسی این کار شغل تخصیصش باشه دیگه حداقل درآمدش چقدر هست البته سطح تخصص وتوانییش رو نمی‌دونم در چه حد هست ولی شغل تخصصیش هست شما دیگه حداقل درآمدش رو میتونید بگید ؟ ممنون از راهنماییتون

ممنون که پاسخ دادین    فقط یه سوال دیگه اگه کسی این کار شغل تخصیصش باشه دیگه حداقل درآمدش ...

خواهش میکنم.کم کمش اندازه حقوق یه کارمند مثلا ۱۷و۱۸ تومن یعنی این مقدار کف کفشه