2737
2739

ولی خب موضوع برنامه رو میدونم 

دیروز تو اینستا یه کلیپ از قرآن خوندن یه پسر بچه تو این برنامه پخش شد

و عجیب به دلم نِشسته🥲💔

نمیدونم واقعا که تا الان چند بار بهش گوش کردم..شاید ۲۰ بار

از دیروز تو ذهنم فقط صوت این آقا پسر پلی میشه،تمام تمرکزم رو گرفته🥲

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

صورت زیبای ظاهر هیچ نیست

ای برادر سیرت زیبا بیار 

و امثالهم ظاهراً برای افراد معنوی و قرآنی هم حتی شعاره و اگه کسی ظاهرش به چشم بیاد در اولویته! 

اتفاقا در بین میهمانان این برنامه از ایشون تواناتر و موارد خاص و جالب‌تر زیاد بوده، منتهی قیافه نداشتن!

درباره چی هست؟

برنامه ی خوبیه ببین میفهمی

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
منم اپایل نگاهش نمیکردم  الان نگاش میکنم واقعا برنامه قشنگیه چقدر این پسر بچه قشنک بود 🥲 اله ...

واقعا خیلی قشنگ بود این بچه🥲❤

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

ممنون گلم ک گفتی 

الان ب همسرم گفتم گفت برم دانلود کنم گوش بدم 

منم پارسال یک تلاوت از یک آقایی رو شنیدم. آنقدر زیبا بود روزی ۱۰۰ بار پلی میکردم 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706